Tema phpromania

Orice discutie care nu se isi are locul in alt forum. Zona off-topic.

Moderatori: cristi, icsfails, Moderatori

keen
Senior Member

Tema phpromania

Mesajde keen » Dum Dec 02, 2012 1:13 pm

Exista posibilitatea sa se revina la vechea tema? :-s ... asta e prea grosolana...

badtiger
Senior Member

Re: Tema phpromania

Mesajde badtiger » Dum Dec 02, 2012 7:48 pm

Si eu eram obisnuit cu aia veche... dar ma in2 ca vor lucra baietii din noua sa o puna pe aia...

admin
Site Admin

Mesajde admin » Dum Dec 02, 2012 8:01 pm

Chiar si eu eram obisnuit cu tema respectiva :). Idea e de discutat. O sa ne uitam ce ar insemna sa portam vechea tema. Chiar daca nu va fi tema principala, va exista posibilitatea ca fiecare sa isi seteze tema preferata.

keen
Senior Member

Mesajde keen » Lun Dec 03, 2012 3:25 am

admin scrie:Chiar si eu eram obisnuit cu tema respectiva :). Idea e de discutat. O sa ne uitam ce ar insemna sa portam vechea tema. Chiar daca nu va fi tema principala, va exista posibilitatea ca fiecare sa isi seteze tema preferata.

Ar fi perfect asa... Tema este frumoasa dar ca sa se vada bine pe wide-ul meu (1366x768) trebuie sa am zoom la browser doar 60% ... dar atunci nu mai vad sa citesc ...
Ca aspect, asta e clar peste... dar ca accesibilitate nu se compara cu cea veche

fabby
Senior Member

Mesajde fabby » Lun Dec 03, 2012 9:58 am

mie imi apare perfect (am si rezolutie mare la monitor), mult mai stilizata tema.
excelenta treaba!
Today is a good day for... php
www.anunturi-utile.ro - anunturi gratuite

quadmachine
Senior Member

Mesajde quadmachine » Lun Dec 03, 2012 10:35 am

Ehh are el monitor tub sau unul de 15inch.Arata perfect tema aceasta, probabil sa puneti un width procentual pentru a nu mai avea probleme cei cu monitoare tub. :>

Cod: Selectaţi tot

Nu confundati femeia de serviciu cu profesoara de Limba si Literatura Romana.

keen
Senior Member

Mesajde keen » Mar Dec 04, 2012 9:22 pm

quadmachine scrie:Ehh are el monitor tub sau unul de 15inch.Arata perfect tema aceasta, probabil sa puneti un width procentual pentru a nu mai avea probleme cei cu monitoare tub. :>

Buna gluma... problema e ca si pe monitoarele cu tub cred ca se vede mai bine decat la mine :D ... la 1280x1024 nu ar trebui sa fie probleme... rezolutia care o am eu e scrisa mai sus... si e maximul...

Chestia cu procentele ar fi mai ok dar ar trebui luat la mana mai toata tema... e mai simplu sa se puna si aia veche si cu un select din panoul utilizatorului sa aleaga fiecare

Înapoi la “Discuţii generale”