Caut urgent o firma de traduceri medicale

Orice discutie care nu se isi are locul in alt forum. Zona off-topic.

Moderatori: cristi, icsfails, Moderatori

Iorguzu30
PHPRomania Supporter
Mesaje: 11
Membru din: Mie Feb 28, 2007 2:11 pm

Caut urgent o firma de traduceri medicale

Mesajde Iorguzu30 » Lun Noi 03, 2008 9:57 pm

Salut, stie cineva o firma serioasa care sa faca si traduceri in domeniul medical, termeni specifici din domeniul medical, in cateva limbi de circulatie internationala. Trebuie neaparat sa aiba traducatori cu studii medicale. Am nevoie urgent pentru un proiect care trebuia finalizat de cateva zile si nu mai am timp sa fac eu traducerile. Astept sugestii si recomadari, eventual firme cu care ati mai lucrat si ati fost multumiti. Musai sa aiba site ca sa-i pot contacta online, asa ca nu ar conta din ce oras sunt.
Multumesc anticipat pentru ajutor.



Iorguzu30
PHPRomania Supporter
Mesaje: 11
Membru din: Mie Feb 28, 2007 2:11 pm

Re: Caut urgent o firma de traduceri medicale

Mesajde Iorguzu30 » Mie Noi 05, 2008 9:43 am

Iorguzu30 scrie:Salut, stie cineva o firma serioasa care sa faca si traduceri in domeniul medical, termeni specifici din domeniul medical, in cateva limbi de circulatie internationala. Trebuie neaparat sa aiba traducatori cu studii medicale. Am nevoie urgent pentru un proiect care trebuia finalizat de cateva zile si nu mai am timp sa fac eu traducerile. Astept sugestii si recomadari, eventual firme cu care ati mai lucrat si ati fost multumiti. Musai sa aiba site ca sa-i pot contacta online, asa ca nu ar conta din ce oras sunt.
Multumesc anticipat pentru ajutor.


Am gasit http://www.activ-translations.ro/traduceri-medicale.php dar are traducatori in domeniul medical numai pe engleza, spaniola, germana. As avea nevoie si italiana si franceza, in special franceza.

AndreeaIuliaa
New Member
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 25, 2018 12:13 pm

Re: Caut urgent o firma de traduceri medicale

Mesajde AndreeaIuliaa » Mie Apr 25, 2018 12:14 pm

Buna! Cine cauta traducatori online rapizi pot folosi serviciile oferite de http://www.biroutraduceribucuresti.ro
Eu am fost multumita atat de calitatea traducerii, cat si de rapiditatea cu care mi-a fost trimis documentul inapoi. Multa bafta! ^^

dianamatei05
New Member
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Iun 02, 2018 8:57 pm

Re: Caut urgent o firma de traduceri medicale

Mesajde dianamatei05 » Sâm Iun 02, 2018 8:59 pm

Buna ziua! Daca aveti nevoie de un birou de traduceri legalizate pentru limba olandeza indiferent de domeniu sau de registrul in care se incadreaza textul eu am gasit site-ul acesta : www.traduceriolandeza.ro. De asemenea, puteti opta si pentru interpretariat, serviciu prestat de interpreti olandeza.


Înapoi la “Discuţii generale”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori