Farse pe Net

Ai realizat site-ul ? Acum află şi părerea membrilor comunităţii despre el. Încercaţi doar critica constructivă.

Moderatori: cristi, Moderatori

Ditzy
PHPRomania Supporter
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 31, 2012 9:04 pm
Localitate: sky
Contact:

Farse pe Net

Mesajde Ditzy » Dum Aug 18, 2013 2:46 pm

Salutare si bine v-am gasit.
Dupa o lunga perioada de offline, am decis sa ma apuc din nou de "bussiness" cum s-ar zice :)


Asa ca am reluat un vechi proiect de-al meu, si i-am redat viata.


Este vorba despre site-ul Farse pe Net

Site-ul este unul de divertisment, oferind stiri false cu care sa iti pacalesti prietenii..
Scriptul site-ului este unul custom facut de mine, iar tema este una premium.


Scopul acestui site este sa va scape de rutina zilnica, facand o farsa, sau de ce nu, mai multe, prietenilor vostrii..
Site-ul dispune de 10 stiri false predefinite, care cu ajutorul vostru par sa fie reale.


Dispuneti de 5 stiri false "masculin" , si 5 "feminin" !
Totul va este oferit in mod gratuit, fara a necesita inregistrarea pe site, sau plata pentru utilizarea acestui serviciu.


Sper sa va fie pe plac, si astept cu drag sugestii, sfaturi, critici sau orice altceva legate de site.


Va multumesc!
Claudiu



moof2010
Average Member
Mesaje: 55
Membru din: Sâm Aug 17, 2013 10:54 pm

Re: Farse pe Net

Mesajde moof2010 » Sâm Sep 14, 2013 11:33 pm

ATENTIE: Doar 5000 de membri se pot inregistra. Grabeste-te.. 115 s-au inregistrat deja ! DETALII AICI - link mort
Cuvinte cheie ca sa fie - defapt acelea nu sunt cuvinte cheie... cuvintele cheie de la un site se scriu intre <head></head> ceea ce la tine nu apar si acolo mare parte de ceea ce afisezi tu


Bun, ca sa revin pe domeniul meu pot sa zic din punct de vedere developing este simpatic, insa daca intradevar ceea ce ai facut tu este facut 100% de mana ta inseamna ca poti mult mai mult, ceea ce iti recomand.

Scoate tonurile de apel ca nu facem ciorba, e un site cu farse ci nu site cu manele.

Ai mici scapari prin script-uri.. nu erori ci erori functionale sau ceea ce mi-a aratat site-ul nu a fost ceea ce credeam eu ca o sa se intample.


un 7.5 de la mine? tema din interior e groaznica nu are legatura cu indexul defapt conectare.php .....(am intrat cu cont demo)


Înapoi la “Evaluare site”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 39 vizitatori