Site nou tutorialeit.net

Ai realizat site-ul ? Acum află şi părerea membrilor comunităţii despre el. Încercaţi doar critica constructivă.

Moderatori: cristi, Moderatori

LiviutzuAs
Average Member

Site nou tutorialeit.net

Mesajde LiviutzuAs » Mie Dec 26, 2012 6:13 pm

Salut, tocmai am facut site-ul tutorialeit.net , nu este 100% gata, mai fac mici modificari, oricum ideea este sa incep sa adaug tutoriale.

Daca cineva este interesat si iubeste una din categoriile prezente pe site si vrea sa posteze si el tutoriale alaturi de mine, chiar sunt in cautarea de oameni care sa isi doreasca sa posteze tutoriale pentru altii.

De asemenea, cine va pune tutoriale la mine pe site, ii voi permite sa posteze si linkuri, deci un articol bun, poate aduce vizite ( + PAGE RANK in viitor ) site-ului personal pe care il are.

Astept pareri si daca sunt doritori, astept sa ma contactati !

O zi foarte buna

quadmachine
Senior Member

Re: Site nou tutorialeit.net

Mesajde quadmachine » Mie Ian 02, 2013 5:03 pm

Cod: Selectaţi tot

<meta name="generator" content="Joomla! - Open Source Content Management" />

Nu avem ce evalua.Sorry.

Cod: Selectaţi tot

Nu confundati femeia de serviciu cu profesoara de Limba si Literatura Romana.

LiviutzuAs
Average Member

Mesajde LiviutzuAs » Mie Ian 02, 2013 5:54 pm

Da bine ma tu profesionistule na ca am scos linia aia, acum ai ce evalua ? E prima oara cand folosesc JOOMLA pretenas si poate mai omit si eu lucruri sau poate chiar nu stiu sa fac unele lucruri.

Prin evaluare site eu inteleg "stabilirea valorii aproximative a unui bun", iar pe acest site, evaluarea unui site ar trebui sa ajute la imbunatatirea acestuia.

Dar de, sti si tu sa faci ceva si te lauzi, ce sa zic....

Birkoff
Senior Member

Mesajde Birkoff » Mie Ian 02, 2013 6:12 pm

probabil nu ai citit regulamentul forumului, aici nu se evalueaza template-uri sau site-uri facute pe platforme open source.
Aici se evalueaza site-uri scrise de la 0 de tine sau module pentru wp/joomla sau alte cms-uri dar care sunt scrise de tine de la 0.
Folosind un cms ca joomla pentru un site de tutoriale nu avem ce evalua la site nefiind facut de tine ci de echipa joomla.
Putem insa evalua continutul site-ului (daca e scris de tine si nu e cumva copiat din alte parti).
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

LiviutzuAs
Average Member

Mesajde LiviutzuAs » Mie Ian 02, 2013 7:37 pm

Ok, nu am citit regulamentul sincer sa fiu. Postasem cu gandul ca cineva imi va spune pareri despre continut si ideea in sine, si asteptam pareri de genul "culoarea nu se potriveste cu subiectele" sau "parca arata rau cu butoanele sus"....

Iar chestia cu "copiatul" inteleg perfect ca este tot un atac asupra mea si nu am de gand sa ma cert cu nimeni in continuare, asa ca nu voi mai posta la aceasta rubrica.

O zi buna si imi cer scuze.

Înapoi la “Evaluare site”