Drupal HackCamp, 8-10 iunie 2018

Discutiile referitoare la conferinta de web development

Moderatori: ExcalIbvr, dragon tech, Moderatori

Avatar utilizator
Anghell
PHPRomania Supporter
Mesaje: 22
Membru din: Dum Sep 09, 2012 9:38 pm
Localitate: Bucuresti

Drupal HackCamp, 8-10 iunie 2018

Mesajde Anghell » Sâm Apr 07, 2018 7:15 pm

Paste Fericit! :)

Vreau sa public si eu doua anunturi:
unul legat de aceasta conferinta pentru Drupal si al doilea anunt este pentru a-mi inchide si mie cele doua join-uri de pe grupurile de utilizator.


1) Peste doar 60 de zile, in Bucuresti va incepe prima conferinta pentru Drupal.
Intre 8-10 iunie 2018, Hotel Sheraton organizeaza https://drupalhackcamp.org/#aboutDrupal%20HackCamp.
Conferinta se desfasoara pe parcusul a trei zile, intre orele 9.00-17.30.
Bineinteles, daca tot se desfasoara acesta conferinta in Romania, vor fi speakers romani dar si speakers straini.
Experienta lor depaseste 5-10 ani in Drupal ( poate si mai multi ani).

2) In urma cu ceva timp, am dat join pe ambele grupuri de utilizator. Este vorba de grupurile FN si PHP Romania.
In momentul de fata, sunt in asteptare.
Eu am vrut sa-mi inchid eu singur cele doua join-uri de pe ambele grupuri, dar n-am putut sa fac acest lucru.
Am bifat un grup si pe urma am apasat cele trei variante din partea de jos si n-a mers nimic: Alaturarea aleasa, Demisia a fost selectata si Retrogradarea este activa.
Rugamintea mea este sa-mi inchideti si mie, cele doua join-uri la cele doua grupuri. Eu zic ca n-are rost sa mai astept.

Fiindca maine este prima zi de Paste, eu va urez Sarbatori Fericite!


Global Day of Coderetreat - 07.11.2020 / #gdcr2020

Înapoi la “Conferinta de web development”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori