Elimina email asociat adsense

Discutii si ultimele stiri despre Google, PageRank, Indexare, AdWords, AdSense, GoogleBot, Blogger, Picasa, Google Sitemap, Gmail, Google+, Analytics, Product Search, Webmaster Tools

Moderator: Moderatori

XDYNX
Senior Member
Mesaje: 518
Membru din: Joi Iun 08, 2006 6:01 pm
Localitate: Pitesti
Contact:

Elimina email asociat adsense

Mesajde XDYNX » Lun Iun 29, 2015 11:52 pm

Vreau sa imi fac cont de google adsense....

Si spune

Cod: Selectaţi tot

Vă mulțumim pentru interesul manifestat față de Google AdSense. În timp ce examinam solicitarea dvs., am constatat că informațiile contului corespund unui cont AdSense aprobat în prezent, asociat cu annuncigratistop@gmail.com. Întrucât politicile noastre nu permit deținerea mai multor conturi, în acest moment nu putem accepta noua solicitare.

Dacă doriți să adăugați adresamea@gmail.com ca adresă de conectare la contul aprobat, puteți face acest lucru parcurgând pașii următori:

    Conectați-vă la contul AdSense asociat cu annuncigratistop@gmail.com, la adresa www.google.com/adsense.
    În fila „Pagina principală”, dați clic pe linkul „Setările contului” din bara de navigare din partea stângă.
    În pagina „Setările contului”, derulați spre sfârșitul paginii, la secțiunea „Acces și autorizare”.
    În secțiunea „Utilizatori cu acces de conectare”, introduceți adresamea@gmail.com și dați clic pe „Invitați”.

După ce trimiteți la adresamea@gmail.com invitația de utilizare ca adresă de conectare la cont, verificați adresa respectivă. Căutați e-mailul cu invitația, apoi urmați instrucțiunile pentru a adăuga noua adresă de conectare.

Dacă nu puteți accesa contul aprobat cu annuncigratistop@gmail.com, urmați pașii din instrumentul de depanare a conectării. Dacă nu puteți să redobândiți accesul la cont utilizând acest proces, va apărea opțiunea de a ne contacta. Vom colabora cu dvs. pentru a vă ajuta să accesați contul prin intermediul adresei dorite.
Dacă doriți ajutor pentru a începe utilizarea unui cont AdSense existent, accesați această pagină.

Eu nu mai am nici o treaba cu annuncigratistop@gmail.com email asta si nici nu stiu daca mai e valid.... si nu am gasit pasi pt depanare care spune ....


Iona14:6 Isus i-a zis: "Eu sunt Calea, Adevarul si Viata. Nimeni nu vine la Tatal decat prin Mine.

Înapoi la “Google”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori