Ce parere aveti despre noua interfata sau noile optiuni Goog

Discutii si ultimele stiri despre Google, PageRank, Indexare, AdWords, AdSense, GoogleBot, Blogger, Picasa, Google Sitemap, Gmail, Google+, Analytics, Product Search, Webmaster Tools

Moderator: Moderatori

sebyku
Senior Member
Mesaje: 638
Membru din: Mar Ian 13, 2009 6:52 pm
Localitate: Suceava
Contact:

Ce parere aveti despre noua interfata sau noile optiuni Goog

Mesajde sebyku » Dum Iun 26, 2011 1:20 am

Ce parere aveti despre noua interfata sau noile optiuni Goog

Cea mai tare mi se pare cautarea dupa o imagine deja existenta .. nu ma gandeam ca va xista vreoata asa ceva ...

Imagine

Imagine


Imagine


http://www.ingersidemon.ro pentru doar 100 lei spatiu de reclama. 10.000 afisari zilnice garantate si 5000 vizite.

MihaiA
Average Member
Mesaje: 184
Membru din: Lun Aug 25, 2008 5:33 pm

Mesajde MihaiA » Dum Iun 26, 2011 1:33 pm

Acum am incercat si eu , si este super fain , nu credeam ca se poate face asa ceva , totusi google s-a intrecut pe sine.

EoKlaus
Average Member
Mesaje: 133
Membru din: Mie Apr 20, 2011 3:11 pm
Localitate: Grecia

Mesajde EoKlaus » Dum Iun 26, 2011 9:38 pm

Pai...chestia asta cu cautarea dupa o imagine o mai fost inainte ca Google sa o cumpere de la...nu stiu eu ce firma:)). Si..mai este pe un site..iti da detali despre ce este in poza park si niste rezultate..dar nu merge bine. Eu unu nu prea inteleg chestia asta..dar na..

Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Birkoff » Dum Iun 26, 2011 9:57 pm

1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.


Înapoi la “Google”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 25 vizitatori