inainte de promovare [ce-o mai fi si-aia?!] citeste aici

Promovează-ţi site-ul! Tehnici de promovare, PPC, CPM, CPC.

Moderator: Moderatori

Avatar utilizator
vectorialpx
Senior Member
Mesaje: 4832
Membru din: Mar Mar 01, 2005 9:48 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

inainte de promovare [ce-o mai fi si-aia?!] citeste aici

Mesajde vectorialpx » Dum Apr 29, 2007 6:52 pm

pai dragilor...

1. aici nu se face evaluare, deci nu mai puneti in thread (spuneti-va [sau intr-un cuvant] parerea! ce credeti? etc.etc.)
* ca sa promovezi un site, vezi http://www.google.com/search?q=promovare+web [iti dai seama doar din link-uri ce inseamna] sau http://dexonline.ro/search.php?cuv=promovare...

asta e total diferit de evaluare

2. aici e sectiunea Promovare si, nu sectiunea Faceti Spam!
daca al nostru cristi a pus regula in care poti posta link doar dupa 5 post-uri [ceea ce mi se pare normal] voi de ce dreaq nu o respectati. Raspuns: pentru ca v-ati facut cont pe forum doar ca sa ne dati un link, dupa care nu mai dati p-aici

so, f**k off!... eu, cel putin, sunt satul pana'n gat!

** Ideea e sa faci o prezentare, sa spui ce contine un anume site [ceva serios, nu promovam site-uri facute a-seara], ce aduce nou, de ce il promovezi si sa ceri impresii despre promovare nu despre site

deci, de acum ma angajez [si aici] sa sterg orice link postat aiurea, care nu e prezentat si sustinut si, mai ales, care nu are un continut serios...

nu are rost sa promovam proiecte de atestat si alte prostioare realizate in 5 ore si 18 minute... ;)



Avatar utilizator
Pro-Design
Average Member
Mesaje: 150
Membru din: Vin Iul 15, 2005 2:13 pm
Localitate: I`m here
Contact:

Mesajde Pro-Design » Lun Apr 30, 2007 12:49 pm

Sunt de acord cu tine intr-o oarecare masura, insa mai sunt si oameni "mai putin" inzestrati care trebuie ajutati, asa ca ...
Be yourself !

Avatar utilizator
vectorialpx
Senior Member
Mesaje: 4832
Membru din: Mar Mar 01, 2005 9:48 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde vectorialpx » Lun Apr 30, 2007 2:30 pm

cei `"mai putin" inzestrati` vor posta la phpIncepatori si vor invata sa faca un site, apoi vor posta aici...

cei care au muncit vor fi apreciati [incepatori sau nu] dar ... se cunoaste de la o posta cand un site e facut in 3 ore si cand s-a muncit la el doua saptamani [chiar si facut de catre un amator], nu? :?


Înapoi la “Promovare si Marketing online”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori