Block-ri pentru PHP-Nuke-7.9

Discuţii despre PHP Nuke. Instalare, configurare, MODificări

Moderator: Moderatori

danis
PHPRomania Supporter
Mesaje: 18
Membru din: Vin Aug 10, 2007 9:05 pm

Block-ri pentru PHP-Nuke-7.9

Mesajde danis » Vin Aug 10, 2007 9:09 pm

Mi-am facut si eu un site si aminstalat PHP-Nuke-7.9.Fiid nou in acest domeniu am inceput sa invat putin cate putin.Am inceput sa imi personalizez site-ul si dupa 2 saptamani de cautari pe net dupa block-uri si theme si module am observat ca peste tot sunt doar vesriuni vechi.Vreau sa zic ca din pacate nu am gasit nici o versiune de block-User_Info combatibila cu Versiunea mea de nuke. peste tot doar versiuni vechi de acea am zis sa apelez la ajutorul vostru si poate o sa mai fie benefic si pentru altii.Sunt in cautarea de:
block-User_Info -blocul pentru logare al uzerilor
un block/modul-Meniu...de exemplu cum este acesta de pe php-nuke.ro - Main Menu
si alte blocuri si moduluri folositoare combatibile cu php nuke 7.9

Daca le aveti careva va rog sa postati un link unde le pot gasii ori daca le aveti voi si mi le puteti da scrieti si va contactez personal.Toate cele bune :wink: :roll:



danis
PHPRomania Supporter
Mesaje: 18
Membru din: Vin Aug 10, 2007 9:05 pm

Mesajde danis » Lun Aug 13, 2007 5:32 pm

chiar nimeni nu ma poate ajuta ?au trecut 3 zile si nimeni :oops:

Avatar utilizator
kyron
Senior Member
Mesaje: 639
Membru din: Joi Sep 16, 2004 1:12 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde kyron » Lun Aug 13, 2007 7:23 pm

nuke e prea vechi... slabe sanse sa gasesti pe cineva care-l mai foloseste

danis
PHPRomania Supporter
Mesaje: 18
Membru din: Vin Aug 10, 2007 9:05 pm

Mesajde danis » Sâm Feb 09, 2008 12:27 pm

aberatii.php nuke este unul dintre cele mai folosite cms-uri din lume.si romanii nostri sunt cam prost informati in ce priveste acest cms. toate veriunile vechi de module blocuri sunt combatibile si versiunea 7.9 deci le poti proba sa vezi ca merg si se gasesc o gramada noi daca stii unde sa cauti.problema este ca sunt foarte multe site-uri care module,theme si blocuri pentru acest cms dar nus unt bagate bine in motoarele de cautare deoarece sutn noi .Cauta maib ien si o sa gasestinu te descuraja.Daca vrei da un msg privat si te ajut eu cu tot ce ai nevoie sa vezi ca php-nuke iti ofera o gramada de oportunitati :wink:


Înapoi la “PHP Nuke”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori