[phpBB Debug] PHP Notice

Dacă aveţi probleme cu forumul dvs PHPBB, dacă vreţi să adăugaţi un MOD vă recomandăm forumul comunităţii PHPBB.ro.

Moderator: Moderatori

YaniS
New Member
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Noi 29, 2008 10:30 am

[phpBB Debug] PHP Notice

Mesajde YaniS » Mar Feb 17, 2009 10:09 am

frate deci eu nu mai suport...e a nu stiu cata oara cand mi se strica forumul din cauza unei erori de genul asteaia si mi se maresc textele pe site !!

Cod: Selectaţi tot

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 990: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:251)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 990: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:251)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 990: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:251)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3760: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:251)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:251)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:251)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/hooks/index.php:251


spuneti-mi si mie fratilor care stiti cum sta treaba cu tampenia asta... ca nu m-ai suport...am inteles ca poate fii de la vreun malware care s-a instalat pe ftp...si culmea daca inlocuiesc alea merge dar peste ceva timp apar iar...spuneti-mi ce sa fac ce deja e a 4-5 oara cand refac forumul...!!!!



oceans
Senior Member
Mesaje: 504
Membru din: Mar Noi 13, 2007 3:06 pm

Mesajde oceans » Mar Feb 17, 2009 10:57 am

Daca e o problema simpla cineva o sa-si dea seama dar posteaza fisierele alea session.php si index.php
Daca nu ne dam noi seama inseamna ca e mai complicat si nu avem de unde sa stim cum e site-ul tau atacat,
pentru asta ar trebui sa angajezi un developer care sa-ti rezolve vulnerabilitatile.

Avatar utilizator
alexx_utza
Senior Member
Mesaje: 251
Membru din: Joi Mai 10, 2007 10:56 am
Localitate: in padure...
Contact:

Mesajde alexx_utza » Mar Feb 17, 2009 11:14 am

dupa cate vad e vorba de platforma phpbb. o recomandare ar fi sa incerci pe forumul lor oficial. poate chiar exista deja o solutie postata acolo pentru problema pe care o intampani, iar daca nu, vei avea mai multe sanse sa primesti un raspuns si suport acolo.

http://www.phpbb.com/

Avatar utilizator
Sylver Cheetah 53
Average Member
Mesaje: 59
Membru din: Dum Aug 31, 2008 1:27 pm
Localitate: Milky Way
Contact:

Mesajde Sylver Cheetah 53 » Joi Mar 26, 2009 12:37 pm

1.Ce este PHP Notice?
2.Ai instalat ceva MODificări?
3.Ce versiune este forumul tău?

Probabil foloseşti o versiune ceva mai veche (< RC8) a phpBB3... Oricum, sincer... mai e mult de lucru la phpBB3, e foarte departe de a fi cu adevărat stabil. :roll:


Înapoi la “PHPBB”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori