vBulletin

Scrie sugestiile,părerile,criticile,ideile, comentariile referitoare la comunitate sau la forum.

Moderatori: admin, Moderatori

Avatar utilizator
PET
Senior Member
Mesaje: 325
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:40 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

vBulletin

Mesajde PET » Joi Iul 06, 2006 1:48 am

De ce nu se "achizitioneaza" un vBulletin? Dupa mine...phpBB-ul e muuuult in urma si ar trebui folosit acolo unde nu sunt bani. Dar avand in vedere ca aici sa dezolvat o comunitate destul de mare, nu cred ca 85$ pe an ar fi mult.


PET - Vesnicul n00b al acestui forum :)

Pirahna
Senior Member
Mesaje: 5985
Membru din: Dum Aug 22, 2004 2:04 am
Localitate: la birou
Contact:

Mesajde Pirahna » Joi Iul 06, 2006 2:29 am

mie imi place phpbb ... :lol:

daca tot suntem o comunitate php de ce sa nu facem unul ?
iti zic eu ... ca avem phpbb :D

strategy
Senior Member
Mesaje: 351
Membru din: Vin Noi 19, 2004 2:03 pm
Localitate: Oradea

Mesajde strategy » Dum Iul 09, 2006 12:43 pm

cine are timp sa faca un forum? mai toti astia buni lucreaza pentru ei. .. si la ce folos sa faci inca un forum daca exista altele; le modifici pe alea dupa bunu-ti plac, et voila ..
that's why it just said "don't underestimate PHP." it didn't say "use php always" : )

Avatar utilizator
black diamond
Senior Member
Mesaje: 298
Membru din: Lun Mai 23, 2005 8:42 pm
Contact:

Mesajde black diamond » Dum Iul 09, 2006 1:03 pm

Un forum ar merita facut doar daca trebuie sa fie asa de personalizat incat ar fi prea multe schimbari (munca) de facut in phpbb/etc fata de crearea unuia nou.

Stiu ca titlul thread-ului scrie 'vBulletin' dar va rog sa-mi permiteti un mic off-topic: Ce forumuri in php care folosesc doar oop stiti? (Eventual sa mearga pe php 5.0.x / 5.1.x)
posturile mele | my tiny blog
p.s. pentru anumite lucruri trebuie un dram de logica si rabdare... sau o cautare scurta pe net. faceti uz de google!


Înapoi la “Feedback PHPRomania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori