Doresc automatizare

Cauţi de lucru în domeniul dezvoltării Web? Postează-ţi CV-ul aici. Cauţi programatori pentru proiectul tău? Postează oferta.

Moderatori: admin, Moderatori

CristiAr
PHPRomania Supporter
Mesaje: 20
Membru din: Lun Noi 24, 2014 1:51 am
Localitate: Arad
Contact:

Doresc automatizare

Mesajde CristiAr » Mie Sep 02, 2020 10:47 pm

Buna seara.
Vreau automatizare pt munca mea de zi cu zi.

Ce anume presupune:

Vreau sa am 50 site-uri wordpress cu articole in engleza si sa postez articolele pe paginile mele Facebook.
Voi lucra cu 25 de conturi Facebook, fiecare cont va avea 2 pagini de Facebook, fiecare pagina Facebook va avea cate 1 site. Conturi, site-uri si pagini fac eu.


Programul creat de tine va extrage articole de pe site-uri non-english (voi oferi eu site-urile astea) , le va traduce automat cu Amazon translator, si apoi le va pune in Draft pe site-urile mele.
Eu voi verifica manual daaca articolele din Draft sunt ok si apoi le voi da Publish.
Programul va lua zilnic 6 articole ce-s publicate pe fiecare site si le va posta pe paginile mele de Facebook.
Fiecare cont Facebook ar trebui sa aiba browserul lui, fiecare cu IP diferit. Facebook nu trebuie sa asocieze conturile intre ele, pentru ca atunci imi imparte reach-ul postarilor.
Se poate folosi mouse-ul, programul va sta per un server.

Stiu ca e realizabil.
Vreau sa stiu daca e cineva interesat de proiectul meu, cat m-ar costa si cat ar dura pana la finalizare.

Multumesc.



Înapoi la “Oferta/Cerere proiecte”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori