Caut colaborator/developer (proiect unic in Romania)

Cauţi de lucru în domeniul dezvoltării Web? Postează-ţi CV-ul aici. Cauţi programatori pentru proiectul tău? Postează oferta.

Moderatori: admin, Moderatori

Labrinth
New Member
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mar 12, 2018 7:01 pm

Caut colaborator/developer (proiect unic in Romania)

Mesajde Labrinth » Mar Mar 13, 2018 1:10 pm

Salut,

Am nevoie de o persoana care are cunostinte pentru a dezvolta o platforma de music streaming (nu de la 0). Platforma are deja o baza si este functionala, eu vreau doar sa o dezvolt mai mult cu ideile mele. Platforma ca si baza am cumparat-o de la cineva, dar vreau o persoana care ar colabora la acest proiect si m-ar ajuta sa o dezvolt in Romania prin ideile mele. Platforma este creata cu Laravel 5 (backend) si Angular 1.5 (frontend). Am deja aplicatie in Google Play Store/Desktop app (nu in windows store) & am de gand sa ma extind si pe iOS. Persoana care vinde platforma, face update-uri la cateva saptamani/luni, dar nu face modificari custom.

Legat de bani, ii vom obtine dupa ce vom face platforma mai cunoscuta, vom face tot posibilul pentru a reusi cu acest proiect. Consider ca are potential foarte mare daca persoana respectiva reuseste sa-mi aduca la viata ideile.

Cunostinte necesare: Laravel, Angular, PHP, Javascript, HTML, CSS

Cunostinte personale: Ma pricep la orice are legatura cu design-ul si stiu cu se mananca majoritatea lucrurilor de pe internet, am nevoie doar de un coder ambitios.

Timpul de lucru la acest proiect nu ar trebui sa fie foarte mare din moment ce trebuie doar sa modificati anumite lucruri, nu neaparat sa le scrieti de la 0. Nu vreau sa oblig pe nimeni sa lucreze fortat, prefer sa fac ceva incet, dar sigur. Sunt interesat de o persoana care ar lucra impreuna cu mine pentru ca impartaseste si crede in aceeasi idee/viziune ca si mine.

Deci, daca aveti viziune si ceva timp liber pentru un astfel de proiect, astept mai multe detalii despre voi printr-un PM.

Un mic model pentru PM:
Nume:
Varsta:
Experienta & Proiecte anterioare:
Intrebari legate de acest proiect:


Voi oferi mai multe detalii doar persoanelor interesate de aceasta colaborare.


O zi buna!



Înapoi la “Oferta/Cerere proiecte”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 30 vizitatori