Caut programator pentru modificare tema osclass

Cauţi de lucru în domeniul dezvoltării Web? Postează-ţi CV-ul aici. Cauţi programatori pentru proiectul tău? Postează oferta.

Moderatori: admin, Moderatori

kosmo
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Dum Apr 07, 2013 8:42 pm

Caut programator pentru modificare tema osclass

Mesajde kosmo » Sâm Apr 18, 2015 11:28 am

Bua ziua,

Detin un proiect finalizat 90% avand la baza un script de osclass.org ( open source ). Doresc sa termin si de acceea apelez la serviciile Dvs.

Necesar pentru finalizare:

- introducerea unor link-uri de youtube in anunt. ( Exista o singura casuta functionala in care se poate introduce un link si care face afisarea videoclipului din youtube. Mai este necesar introducerea catorva link-uri in baza de date. Casutele deja exista )

- de facut un cron, sau altceva care sa anunte utilizatorul cu o saptamana inainte, ca anuntul / anunturile expira si ca le poate reinoii. Pluginul care permite utilizatorilor sa reinoiasca anuntul exista. Trebuie facut doar sa anunte ca acestea pot fi reinoite. ( Precizez ca anunturile nu expira niciodata, deci partea de trimitere automata a e-mail-urilor prin care se face acest anunt, nu se va aplica. De aceea este necesar trimiterea unui mail prin care utilizatorul sa fie instintat ca poate reinoii anuntul, acesta fiind prin reinoire de genul " UP ", afisare la inceput. )

- de facut o modificare la pluginul care se ocupa cu promovarea anuntului, respectiv in momentul in care utilizatorul doreste sa isi promoveze anuntul, acesta este redirectionat catre o pagina panoului de bord din contul de utilizator in care trebuie sa introducem un camp cu promoveaza anuntul in care sa isi introduca datele personale pentru a putea emite o factura proforma, dar in acelasi timp, administratorul sa fie informat prin mail, ca utilizatorul X doreste promovarea anuntului cu " ID=x "

Posibil, mici modificari, referitoare le design si stergere butoane / casute.

Multumesc !



Avatar utilizator
Double_Web
Average Member
Mesaje: 183
Membru din: Joi Apr 12, 2012 2:33 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Caut programator pentru modificare tema osclass

Mesajde Double_Web » Mar Apr 21, 2015 9:12 pm

Salut!
Eu am mai lucrat cu acest script. Te pot ajuta.

Contact:
E-mail: mihaiz2008@yahoo.com
Y!M: mihaiz2008
Skype: double.web1
Tel: 0736778868
Mihai

rackons2015
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Mie Dec 06, 2017 9:15 am

Re: Caut programator pentru modificare tema osclass

Mesajde rackons2015 » Mie Dec 06, 2017 9:29 am

Hi osclass users,

If you have any problem regarding Osclass Theme, Plugin, App, Custom Work. then please ask with Osclass Expert on Rackons Forum.

http://forums.marketosclass.org here Expert will give you response very fast. and they will solve your all problems.

And you can buy New osclass theme, plugins, android app from http://osclassmarket.rackons.in

Thanks


Înapoi la “Oferta/Cerere proiecte”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori