Caut cunoscator HTML/CSS

Cauţi de lucru în domeniul dezvoltării Web? Postează-ţi CV-ul aici. Cauţi programatori pentru proiectul tău? Postează oferta.

Moderatori: admin, Moderatori

mariusblk
PHPRomania Supporter
Mesaje: 14
Membru din: Mie Dec 09, 2009 5:53 am

Caut cunoscator HTML/CSS

Mesajde mariusblk » Lun Iul 22, 2013 6:37 pm

Salutare, caut un cunoscator HTML/CSS poate si cateva cunoastinte PHP / Smarty (dar nu cred sa fie nevoie, poate doar pentru identificarea spatiului de inserare a codului) pentru integrarea unui slideshow de imagini (Orbit / Nivo slider) pe un script custom de agentie modele. Codul il am, este oferit free de developeri trebuie doar integrat.

Pentru cei interesati astept un mesaj pe PM sau lasati modalitatile prin care puteti fi contactati. Multumesc.



mariusblk
PHPRomania Supporter
Mesaje: 14
Membru din: Mie Dec 09, 2009 5:53 am

Re: Caut cunoscator HTML/CSS

Mesajde mariusblk » Lun Oct 28, 2013 6:06 pm

Se revine asupra acestui topic dar de aceasta data am nevoie de un cunoscator Smarty pentru o treaba simpluta, eu zic ca nu dureaza mai mult de 1 ora. Pentru detalii PM va rog.

Multumesc lui VandamBerbecu pentru ajutorul cu sliderul :D

mariusblk
PHPRomania Supporter
Mesaje: 14
Membru din: Mie Dec 09, 2009 5:53 am

Re: Caut cunoscator HTML/CSS

Mesajde mariusblk » Lun Noi 04, 2013 4:19 am

Mi se pare incredibil, nimeni de atata timp. Bump si foarte dezamagit de forum.

Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Caut cunoscator HTML/CSS

Mesajde Birkoff » Lun Noi 04, 2013 10:24 am

probabil pentru ca nu ai specificat cat esti dispus sa dai pentru 1 ora de consultanta nimeni nu a fost interesat.

de exemplu eu cer 10 euro pe ora, daca esti interesat discutam si vedem ce probleme ai.
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.


Înapoi la “Oferta/Cerere proiecte”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori