Tutoriale PHP
  Comunitatea PHP Romania

Index » Job

Remote back-end developer [PHP] [MySQL]

Compania:Oktariner
Tip job:Per proiect
Categorie: Web Designer
Localitate:Oriunde
Descriere:Candidatul va lucra indeaproape cu inginerul nostru de back-end.

Pozitia este una remote si project-base. Dumneavoastra veti lucra pe partea de back-end la aplicatii web construite in-house si la proiecte externe ale clientilor nostri.

Oktarine este o agentie de web development compusa din patru ingineri de software. Construim aplicatii web si tooluri pentru digital marketing si lucram cu cativa clienti in extern pe proiecte de web development.

Suntem localizati in Londra, Marea Britanie.

URL:
Cerinte:Candidatul trebuie sa aiba urmatoarele cunostinte si nivel de experienta:

Cunostinte medii de HTML, CSS, JavaScript. Proiectele nu contin task-uri complexe de front-end, ci mici ajustari (ex: crearea unei interfete pentru un modul de CMS).
Cunostitne avansate de PHP si MySQL
Experienta cu cel putin un framework precum Laravel, Symfony, CodeIgniter, etc.
Experienta cu cel putin un CMS (ExpressionEngine, Wordpress, Craft, etc.)
Experienta bonus care v-ar avantaja in procesul de recrutare:

Cunostinte si experienta bonus care v-ar avantaja in proocesul de recrutare:

Cunostinte avansate de front-end (HTML, CSS, JavaScript: jQuery - nu React sau Angular)
Experienta cu ExpressionEngine
Experienta cu Bash si Git
Descrierea jobului

Trimiteti-ne CV-ul impreuna cu exemple ale muncii dumneavoastra la adresa vladm1947@gmail.com citand [PHPRomania] in sectiunea de subiect a mesajului.
Salariu: LEI
Expira:13 Martie 2018
Cum se aplica:Trimiteti-ne CV-ul impreuna cu exemple ale muncii dumneavoastra la adresa vladm1947@gmail.com citand [PHPRomania] in sectiunea de subiect a mesajului.

Vrei sa aplici pentru un job? Devino membru sau intra in cont.

Postat:13 Februarie 2018
Accesari:18
Comentarii:0
Favorite:0

Trimite pe twitter Trimite pe yahoo messenger

Comentarii

    Posteaza un nou job

    Cauta job

    php constanta sau asp.net

    Categorii joburi

    Alerte joburi

    Inscrie-te pentru a primi alerte de joburi personalizate prin email.

    Joburi asemanatoare

    Ultimele cautari

    Parteneri