Tutoriale PHP
  Comunitatea PHP Romania

Index » Job

Web Developer/PHP Developer

Compania:Consultanta
Tip job:Full Time
Categorie: Programare
Localitate:Bucuresti
Descriere:Agentie de digital marketing cu peste 10 ani experienta in proiecte complexe: portaluri foarte complexe de publishing, site-uri de ecommerce, aplicatii & website-uri flash, proiecte de brand etc.

Se cauta colaboratori sau/si candidati in vederea angajarii full time sau part time.

Responsabilitati:
- Dezvoltarea de aplicații web dinamice folosind în principal: PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS;
- Mentenanță și dezvoltare post-implementare pentru soluțiile dezvoltate de companie (proiecte complexe - portaluri foarte complexe, site-uri de ecommerce, aplicatii & website-uri flash, etc.),
- 75% dezvoltare back-end, 25% dezvoltare front-end.

URL:www.qlt.ro
Cerinte:Cerinte:
- Cunoștințe de PHP și MySQL;
- Cunoștințe JavaScript, HTML, XML şi CSS;
- Cunoștinte Flash (reprezintă un avantaj);
- Cunoșterea unui framework Cake, Joomla, Typo3, WordPress (reprezintă un avantaj);
- Cunoștințe Photoshop sau similar (reprezintă un avantaj);
- Abilitatea de a lucra la un proiect din faza de proiectare până la go live;
- Gândire analitică, orientare spre rezultate și atenție la detalii;
- Abilități de organizare și comunicare interpersonală.

Oferta:
- Pachet salarial negociabil in functie de experienta profesionala;
- Bonusuri & Prime.

Salariu: LEI
Expira:26 Februarie 2017
Cum se aplica:asteptam cv-urile la: cariera@qlt.ro

Vrei sa aplici pentru un job? Devino membru sau intra in cont.

Postat:26 Ianuarie 2017
Accesari:311
Comentarii:0
Favorite:0

Trimite pe twitter Trimite pe yahoo messenger

Comentarii

    Posteaza un nou job

    Cauta job

    php constanta sau asp.net

    Categorii joburi

    Alerte joburi

    Inscrie-te pentru a primi alerte de joburi personalizate prin email.

    Joburi asemanatoare

    Ultimele cautari

    Parteneri