Tutoriale PHP
  Comunitatea PHP Romania

Index » Job

Suport tehnic in Limba Engleza

Compania:Alexandru
Tip job:Full Time
Categorie: Diverse
Localitate:Bucuresti
Descriere:Principalele tale responsabilitati vor fi sa:

• Preiei solicitari si oferi suport tehnic clientilor via telefon si email;
• Comunici eficient si identifici cele mai bune solutii pentru clientul tau;
• Lucrezi in echipa si atingi obiectivele stabilite.

Avantajele de care vei beneficia:

• Atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
• Training de specialitate pe produse si proceduri;
• Posibilitatea organizarii programului de lucru (6h/8h) in intervale orare flexibile;
• Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta, concursuri motivationale si activitati impreuna cu echipa;
• Ocazia de a dobandi experienta in domeniul IT Software;
• Oportunitati de promovare in cadrul companiei. In functie de rezultate, poti fi tu urmatorul nostru Team Leader;
• Mediu de lucru modern si colectiv tanar;
• Asigurare medicala privata.

Asteptam CV-ul tau!
URL:
Cerinte:
Salariu: LEI
Expira:15 Ianuarie 2017
Cum se aplica:alexandru.postolache@valoris.ro

Vrei sa aplici pentru un job? Devino membru sau intra in cont.

Postat:15 Decembrie 2016
Accesari:230
Comentarii:0
Favorite:0

Trimite pe twitter Trimite pe yahoo messenger

Comentarii

    Posteaza un nou job

    Cauta job

    php constanta sau asp.net

    Categorii joburi

    Alerte joburi

    Inscrie-te pentru a primi alerte de joburi personalizate prin email.

    Joburi asemanatoare

    Ultimele cautari

    Parteneri