Tutoriale PHP
  Comunitatea PHP Romania

Index » Job

PROGRAMATOR DELPHI/PHP

Compania:2work labour solutions
Tip job:Full Time
Categorie: Programare
Localitate:Bucuresti
Descriere:Descrierea jobului

• Analizare si estimare solutii software;
• Implementare si testare diverse produse software;
• Ofera consultanta tehnica IT;
• Instalare si supraveghere diverse echipamente IT.

BENEFICII:
• Pachet salarial atractiv;
• Bonusuri pentru proiectele realizate in cadrul companiei;
• Tichete de masa;
• Posibilitatea de a promova.

Descrierea companiei:
Productie si dezvoltare de software pentru pachete de aplicatii: baze de date, limbaje de programare, intranet.
URL:www.2-work.ro
Cerinte:Candidatul ideal

• Minim 3 ani experienta de programare;
• Minim 2 ani de experienta in Delphi si/sau FreePascal si/ sau Lazarus;
• Minim 2 ani de experienta SQL – Microsoft si/sau Oracle si/sau MySQL;
• Minim 2 ani de experienta in programarea OOP si multi- tier;
• Optional experienta in aplicatii multi- threading;
• Optional experienta in C#;
• Cursuri de specializare.
Salariu: LEI
Expira:1 Iunie 2016
Cum se aplica:Asteptam CVurile pe adresa office@2-work.ro.

Vrei sa aplici pentru un job? Devino membru sau intra in cont.

Postat:16 Mai 2016
Accesari:250
Comentarii:0
Favorite:0

Trimite pe twitter Trimite pe yahoo messenger

Comentarii

    Posteaza un nou job

    Cauta job

    php constanta sau asp.net

    Categorii joburi

    Alerte joburi

    Inscrie-te pentru a primi alerte de joburi personalizate prin email.

    Joburi asemanatoare

    Ultimele cautari

    Parteneri