Tutoriale PHP
  Comunitatea PHP Romania

Index » Job

SENIOR IT DEVELOPER (.NET)

Compania:HR EXPRESS MANAGEMENT
Tip job:Full Time
Categorie: Programare
Localitate:Bucuresti
Descriere:In prezent, am in derulare un proiect de recrutare pentru o importanta companie din domeniul IT este unicul
producator integrat (hardware + software) si lider de piata in domeniul solutiilor de localizare flote auto prin GPS. Dezvoltare software - solutiile software furnizate de companie sunt in general de tip client - server pentru: management flota auto, monitorizare GPS, solutii de supraveghere de la distanta prin camere video prin GSM,
routare, etc.).

URL:
Cerinte:DESCRIEREA POSTULUI:

- experienta verificabila de minim 3 ani in dezvoltare software (.Net framework, C#, WCF, CSS, MS SQL
- sa inteleaga si sa poata utiliza tehnologii web (HTML, JavaScript, AJAX).
- sa poata dovedi ca stapaneste cu usurinta concepte de structuri de date si algoritmica.
- sa detina abilitatea de-a intelege rapid designul si codul deja existent, modul de interactiune a lantului „mobile hardware – servere – DB – UI”,
- sa poata identifica problemele deja existente in designul si codul actual,
- sa poata defini cu usurinta design-ul sistemelor noi si sa le poata implementa, toate acestea respectand si pastrand normele de securitate si calitate specifice firmei.
- Intr-un mediu de munca foarte dinamic si competitiv, candidatul ideal trebuie de asemenea sa fie capabil sa livreze la timp asumandu-si responsabilitatea calitatii.
- Flexibilitatea muncii atat in echipa cat si individuala este o alta calitate necesara.
Salariu: LEI
Expira:24 Aprilie 2015
Cum se aplica:andrei.mitrana@hrexpress.ro

Vrei sa aplici pentru un job? Devino membru sau intra in cont.

Postat:24 Martie 2015
Accesari:505
Comentarii:0
Favorite:0

Trimite pe twitter Trimite pe yahoo messenger
| HREXPRESS

Comentarii

    Posteaza un nou job

    Cauta job

    php constanta sau asp.net

    Categorii joburi

    Alerte joburi

    Inscrie-te pentru a primi alerte de joburi personalizate prin email.

    Joburi asemanatoare

    Ultimele cautari

    Parteneri