Tutoriale PHP
  Comunitatea PHP Romania

Index » Job

ActionScript developer

Compania:Ascendia Design
Tip job:Full Time
Categorie: Programare
Localitate:Bucuresti
Descriere:Dorim marirea echipei de programatori (+3) pentru dezvoltarea de aplicatii eLearning interactive in mediul Aadobe Flash

Responsabilitati:
- crearea de obiecte interactive in mediul Adobe Flash
- dezvoltarea de algoritmi de miscare/ interactiune/ generare solutii/ pentru obiectele create

Beneficii:
- salariu foarte atractiv
- bonusuri substantiale, in functie de performate
- pauza de masa si cathering la pranz
- mediu de lucru prietenos si orientat spre imbunatatirea aptitudinilor
- management intelegator, pe masura seriozitatii demonstrate si a indeplinirii sarcinilor trasate
URL:www.ascendia.ro
Cerinte:CANDIDATUL IDEAL:

- are cunostinte bune sau foarte bune in utilizarea actionscript-ului Flash
- are cunostinte bune in ceea ce priveste algoritmii de programare (recursivitate,backtracking...)
- cunoaste HTML,XML,CSS si Javascript la nivel mediu
Salariu: RON
Expira:19 Decembrie 2007
Cum se aplica:Pentru a aplica la acest job este obligatorie cunoasterea actionscript-ului, cel putin la nivel mediu. Cei interesati pot trimite cv-ul pe adresa office@ascendia.ro

Vrei sa aplici pentru un job? Devino membru sau intra in cont.

Postat:20 Decembrie 2007
Accesari:1208
Comentarii:1
Favorite:0

Trimite pe twitter Trimite pe yahoo messenger

Comentarii

  1. 1 cosm

    Anuntul are caracter deschis pentru 6 luni. Toti cei interesati pot aplica in acesta perioada.

Posteaza un nou job

Cauta job

php constanta sau asp.net

Categorii joburi

Alerte joburi

Inscrie-te pentru a primi alerte de joburi personalizate prin email.

Joburi asemanatoare

Ultimele cautari

Parteneri

Copyright © 2001-2014 PHP Romania Gazduire Claus Web | Inregistrare Domenii | Anunturi | Jocuri cu bile
Powered by Simplis