Caut ajutor pentru inserarea unui script php in joomla articole

Discutii despre Joomla, Mambo

Moderator: Moderatori

MarianVIP
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 02, 2018 10:57 pm

Caut ajutor pentru inserarea unui script php in joomla articole

Mesajde MarianVIP » Mar Ian 02, 2018 11:13 pm

Salutare,
Caut o persoana care sa ma ajute sa inserez pagini php dintr-un script in articolele joomla si sa fie responsive. Pot lasa si links dar fiind nou pe forum nu cunosc detaliile! Daca aveti putin timp liber va pot oferi in privat mai multe detalii.



Memphistoles
PHPRomania Supporter
Mesaje: 9
Membru din: Lun Aug 08, 2016 10:59 am

Re: Caut ajutor pentru inserarea unui script php in joomla articole

Mesajde Memphistoles » Mie Ian 03, 2018 1:25 pm

Salut,

Imi suna ca si cum ai nevoie de ajutor pentru un proiect,asa ca te rog sa dai un ochi aici si sa creezi un nou proiect: http://www.phpromania.net/info/project

In partea asta te putem ajuta sa inveti cum sa faci asta,insa nu de la 0.Trebuie sa te chinui sa inveti o baza de php dupa care vii cu nedumeririle si ne lamurim impreuna :)

O zi buna.

MarianVIP
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 02, 2018 10:57 pm

Re: Caut ajutor pentru inserarea unui script php in joomla articole

Mesajde MarianVIP » Mie Ian 03, 2018 8:54 pm

Nu e chiar un proiect. Am facut eu in mare parte ce imi trebuie. Daca te uiti aici apare cum vreau eu. Cel putin pe pc-ul meu si rezolutia mea :D Tot ce nu reusesc sa fac este cum sa fac sa se vada bine si pe telefoane...

Memphistoles
PHPRomania Supporter
Mesaje: 9
Membru din: Lun Aug 08, 2016 10:59 am

Re: Caut ajutor pentru inserarea unui script php in joomla articole

Mesajde Memphistoles » Joi Ian 04, 2018 1:54 pm

Salut,

Da un search pe google dupa 'css responsive design', citeste cateva articole, joaca-te putin cu ce ai gasit si vino cu ceva ca sa putem discuta.
Cum am spus,in partea aceasta noi oferim suport in a invata, nu rezolvam problemele de la 0 daca OP-ul nu-si da interesul.
Sectiunea de proiecte este locul unde o persoana cere ajutor in schimbul unei sume de bani din cauza lipsei de timp sau interes :)

O zi buna.


Înapoi la “Joomla”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori