Cum sa fac pagina web ?

Puteţi posta întrebări legate de găzduirea site-urilor şi nume de domenii. Oferte, inregistrari, transferuri, informaţii diverse sau reclamaţii. Probleme cu Ensim, Plesk, CPanel, Help Desk.

Moderator: Moderatori

Maria1992
New Member
Mesaje: 1
Membru din: Joi Dec 01, 2016 4:32 pm

Cum sa fac pagina web ?

Mesajde Maria1992 » Joi Dec 01, 2016 4:37 pm

Buna ziua!

Am o intrebare. Am un magazin cu haine, si as dori sa imi fac o pagina web cu el. Dar nu stiu nimic despre asta, si nici nu stiu unde sa incep. Ma poate ajuta cineva ? :D



Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cum sa fac pagina web ?

Mesajde Birkoff » Sâm Dec 03, 2016 10:03 am

Deoarece ofer astfel de servicii, am trimis PM cu detalii. In principiu, cea mai buna solutie e sa angajati un developer iar dvs sa va ocupati doar de vanzare si marketing, lasand programatorul sa se ocupe de site.
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

cristirg
PHPRomania Supporter
Mesaje: 19
Membru din: Joi Ian 17, 2013 12:15 pm
Contact:

Re: Cum sa fac pagina web ?

Mesajde cristirg » Dum Dec 25, 2016 6:51 pm

incepe prin a cumpara hosting + domeniu
I Will Give You 20 Web Development Courses High Quality: https://www.fiverr.com/cristirg/give-you-20-web-development-courses-high-quality

Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cum sa fac pagina web ?

Mesajde Birkoff » Dum Dec 25, 2016 10:43 pm

cristirg scrie:incepe prin a cumpara hosting + domeniu


nu e ok sa cumpere host si domeniu si apoi sa zaca degeaba cu ele pana da de un programator.
normal, trebuie avuta o discutie inainte, ce vrea sa faca, ce cunostiinte are in domeniu, atat pe partea de marketing cat si pe vanzari si seo (pentru ca va trebui sa se ocupe de site intr-un fel sau altul daca vrea sa aiba vanzare, programatorul nu ii ofera decat site-ul final, improvements si eventual suport tehnic)
Vad ca nu a raspuns la mesaje, ori a gasit pe cineva ori nu se prea ocupa de verificatul casutei de email.
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.


Înapoi la “Gazduire Web si Domenii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori