Caut bun cunoscator wordpress!

Ai un proiect pe care l-ai realizat în PHP? Doreşti să propui un proiect pe care să îl realizăm în cadrul comunităţii?

Moderatori: cristi, icsfails, Moderatori

flinstone
PHPRomania Supporter
Mesaje: 19
Membru din: Mar Mar 18, 2014 3:04 pm

Caut bun cunoscator wordpress!

Mesajde flinstone » Vin Iun 13, 2014 1:16 pm

Caut pe cineva care detine cunostinte bune in wordpress pt a imi rezolva cateva chestii. Budget 50$-100$
Dati-mi mesaj pe prv.



phphp
Average Member
Mesaje: 69
Membru din: Mie Oct 23, 2013 7:28 pm

Re: Caut bun cunoscator wordpress!

Mesajde phphp » Vin Iun 13, 2014 2:12 pm

Inainte sa lucrati pentru el vedeti topicul asta: (confirm ca vorbise si cu mine sa ii fac meniul respectiv dupa ce stabilise deja cu angelp sa i-l faca)
viewtopic.php?f=11&t=28049

flinstone
PHPRomania Supporter
Mesaje: 19
Membru din: Mar Mar 18, 2014 3:04 pm

Re: Caut bun cunoscator wordpress!

Mesajde flinstone » Sâm Iun 14, 2014 12:21 pm

phphp scrie:Inainte sa lucrati pentru el vedeti topicul asta: (confirm ca vorbise si cu mine sa ii fac meniul respectiv dupa ce stabilise deja cu angelp sa i-l faca)
viewtopic.php?f=11&t=28049


Bati campii, ai facut un meniu de 2 lei, am platit un baiat sa mi-l creeze k-lumea, tu nu te pricepi, vrei sa-ti dau bani asa aiurea?

phphp
Average Member
Mesaje: 69
Membru din: Mie Oct 23, 2013 7:28 pm

Re: Caut bun cunoscator wordpress!

Mesajde phphp » Sâm Iun 14, 2014 2:47 pm

Eu nu ti-am facut nimic, stai linistit, ma confunzi :)) dovada ca ai vorbit cu 10 oameni sa iti faca, dovada ca nu intentionai sa platesti.

flinstone
PHPRomania Supporter
Mesaje: 19
Membru din: Mar Mar 18, 2014 3:04 pm

Re: Caut bun cunoscator wordpress!

Mesajde flinstone » Mar Iun 17, 2014 12:57 pm

phphp scrie:Eu nu ti-am facut nimic, stai linistit, ma confunzi :)) dovada ca ai vorbit cu 10 oameni sa iti faca, dovada ca nu intentionai sa platesti.

Am vorbit cu tine si inca un om, celalat om a fost neserios si nu mi-a raspuns iar tu mi-ai facut un meniu de 2 lei si vroiai 2 milioane pe o munca de 10 minute, vroiai sa ma talharesti practic.

phphp
Average Member
Mesaje: 69
Membru din: Mie Oct 23, 2013 7:28 pm

Re: Caut bun cunoscator wordpress!

Mesajde phphp » Mar Iun 17, 2014 5:24 pm

Tu nu intelegi ca eu nu ti-am facut nimic? :)) Ma confunzi cu angelp, probabil. Eu nu ti-am mai facut nimic pentru ca am vorbit seara cu tine sa iti fac meniul si urmatoarea zi cand voiam sa ma apuc a postat angelp ca i-ai dat teapa... deci tu vorbisei deja cu el sa iti faca, si ai vorbit si cu mine ... cum e asta?


Înapoi la “Proiecte”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori