Site xxx

Orice discutie care nu se isi are locul in alt forum. Zona off-topic.

Moderatori: cristi, icsfails, Moderatori

Nsilviu
Average Member
Mesaje: 136
Membru din: Dum Dec 21, 2008 10:18 pm
Contact:

Site xxx

Mesajde Nsilviu » Dum Ian 20, 2013 3:14 am

Salut de mult timp nu am mai fost pe aici datorita situatie din viata de zi cu zi.
In fine bine vam regasit.
Ma intereseaza si pe mine daca stiti ce legi sunt pentru detinatori de site-uri xxx, acest site avand doar clipuri inserate dupa alte servere prin embade ?
Este legal asa ceva ?
Ma gandeam la un proiect de genu si sper sa nu ma astept dupa dezvoltarea lui cu inchiderea site-ului sau si mai rau ?


ALT + F2
Scrii " Free the fish "
Apesi Enter.
Sistem de operare: Linux

double-bit
PHPRomania Supporter
Mesaje: 18
Membru din: Vin Iun 29, 2012 3:22 pm

Re: Site xxx

Mesajde double-bit » Dum Ian 20, 2013 11:25 am

Din cate stiu eu, singura lege in Romania care se refera la siteurile cu continut adult, e o lege foarte idioata care baga toate siteurile in aceasi oala. Se refera in principal la siteurile de videochat, unde plata se face la ora si nu permite accesul gratuit pe site. Esti obligat de lege sa taxezi la minut si sa nu permiti accesul pe site fara sa plateasca. Acea lege nu face referire la site-urile videochat ci la toate siteurile de tip adult. Intrebarea mea e cum o sa taxeze idiotii aia care au votat legea, accesul la siteurile de tip TGP (galerii de imagini). Sa-i vad eu atunci ce smecheri sunt ca intr-un minut poti deschide cateva sute de imagini daca esti motivat :lol: .

Cat despre site-ul tau, dupa cum am zis, in Romania legea e tampita rau si nu poti sa te bazezi pe ea. Cel mai sigur: hosting in afara, domeniu generic (.com, .biz, .net, .info, .co etc) si atunci nu mai ai nici o treaba. Daca-ti iei hosting in SUA si nu ai continut piratat, nu-ti inchide nimeni siteul, doar vezi hosterul sa accepte la termeni si conditii siteuri adult.

popescualina339
PHPRomania Supporter
Mesaje: 6
Membru din: Mar Feb 14, 2017 1:40 pm

Re: Site xxx

Mesajde popescualina339 » Mar Feb 14, 2017 1:42 pm

​Top site-uri de videochat din lume in 2017

Videochatul devine in fiecare zi un job si o cariera acceptata si respectata de acea parte a societatii care este dispusa la intelegere si progres, nu la critica si ipocrizie. Daca ne uitam in tari precum SUA, Germania, Marea Britanie, Canada, Olanda si asa mai departe, atunci cand cineva se prezinta ca “model de videochat” vedem o reactie de zambet admirativ pentru un job dificil, dar frumos si de succes.

De multe ori suntem intrebati de noile modele ce branduri s-ar regasi intr-un top situri de videochat din lume in 2017, deci am incercat sa facem un clasament cat mai echidistant cu primele 10, in ordine alfabetica.

Mai multe detalii, aici:

Cod: Selectaţi tot

http://www.studio-20.ro/noutati/top-situri-de-videochat-din-lume-in-2017.html

popescualina339
PHPRomania Supporter
Mesaje: 6
Membru din: Mar Feb 14, 2017 1:40 pm

Re: Site xxx

Mesajde popescualina339 » Mar Feb 14, 2017 1:44 pm

Top site-uri de videochat din lume in 2017

Videochatul devine in fiecare zi un job si o cariera acceptata si respectata de acea parte a societatii care este dispusa la intelegere si progres, nu la critica si ipocrizie. Daca ne uitam in tari precum SUA, Germania, Marea Britanie, Canada, Olanda si asa mai departe, atunci cand cineva se prezinta ca “model de videochat” vedem o reactie de zambet admirativ pentru un job dificil, dar frumos si de succes.

De multe ori suntem intrebati de noile modele ce branduri s-ar regasi intr-un top situri de videochat din lume in 2017, deci am incercat sa facem un clasament cat mai echidistant cu primele 10, in ordine alfabetica.

Mai multe detalii, aici: http://www.studio-20.ro/noutati/top-sit ... -2017.html


Înapoi la “Discuţii generale”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 42 vizitatori