Daca doreste cineva sa ma ajute ...

Orice discutie care nu se isi are locul in alt forum. Zona off-topic.

Moderatori: cristi, icsfails, Moderatori

LiviutzuAs
Average Member
Mesaje: 154
Membru din: Mar Feb 16, 2010 2:16 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Daca doreste cineva sa ma ajute ...

Mesajde LiviutzuAs » Mie Sep 12, 2012 7:15 pm

Este vorba despre un site facut de mine de la 0, nu este inca terminat dar vreau sa stiu daca cineva ar fi interesat sa ma ajute.

Am nevoie pentru sectiunea Data Center de un om ( sau mai multi ) care sa imi adauge macar o stire ( in engleza ). Ideea este sa respecte tema website-ului, deci stirile sa fie din domeniul IT ( diverse aparitii ale unor software-uri, telefoane performante etc. ).

De asemenea daca cineva doreste sa faca parteneriat cu mine ( schimb de linkuri ) le voi pune pe toate paginile si vor aparea la "PARTENERS"

De asemenea astept pareri, mai ales de rau, asta ma intereseaza cel mai mult.

Daca cineva doreste sa ma ajute cu partea de stiri sau parteneri, voi da drumu la website ( adica voi incepe sa il fac cunoscut ) dupa ce voi reusi sa il termin macar 80%, asta inseamna 1-2 saptamani.

Din pacate nici nu am inceput sa lucrez la partea de ADMIN cu toate ca ea trebuia facuta prima, tocmai de aceea va mai dura putin. Am nevoie sa stiu daca cineva ma va ajuta cu partea de stiri deoarece vreau sa stiu daca sa ma mai apuc de creat "accese", sau fac doar zona de admin pentru mine.

Multumesc, astept multe critici, dar si lucruri bune daca are cineva pentru mine. Orice idee sau critica o sa fie buna pentru mine si voi asculta parerile voastre si voi modifica lucrurile care mi se par corecte din ceea ce imi veti spune.

Am scris multe si repede fara sa ma gandesc sper sa nu fi facut greseli multe. Mersi frumos.

A... este vorba de datarcv.com



Înapoi la “Discuţii generale”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori