RoWriters-Content writeri din Romania (job-uri)

Ai realizat site-ul ? Acum află şi părerea membrilor comunităţii despre el. Încercaţi doar critica constructivă.

Moderatori: cristi, Moderatori

inocent
PHPRomania Supporter
Mesaje: 14
Membru din: Vin Apr 08, 2011 2:48 pm
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

RoWriters-Content writeri din Romania (job-uri)

Mesajde inocent » Mar Noi 29, 2011 3:24 pm

De aproximativ 2 luni (cand a si fost achizitionat domeniul), am incercat sa pun un site pe picioare, un site bazat (doar) pe job-uri online si amin, am reusit. Din cate stiu eu, concurenta nu este atat de mare. Este vorba despre RoWriters. Ce ofera? Posibilitatea de-a publica un job, de-a oferi servicii online si de-a lasa un feedback in urma unei colaborari cu succes... sau nu. Nu este obligatoriu acest feedback al unei colaborari, dar recomandat. Va ajuta sa evitam dubiosii. De asemenea, se permit si oferte gratuite, dar si cumpararea unui anumit numar de advertoriale/articole/teme etc (ex. "Cumpar 3 advertoriale", nu doar "Caut content writer"). Pe viitor, voi mai adauga imbunatatiri, iar daca va avea "succes", se vor implementa si alte noi functii (ceva in genu escrow in prima faza). Daca aveti sfaturi/pareri/job-uri de publicat/servicii de publicat, faceti-o, e gratis :). Multumesc pentru timpul acordat



Avatar utilizator
vectorialpx
Senior Member
Mesaje: 4832
Membru din: Mar Mar 01, 2005 9:48 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde vectorialpx » Joi Dec 01, 2011 10:40 pm

site-ul trebuie sa fie facut de tine, nu de wordpress.
http://www.phpromania.net/forum/viewtopic.php?t=10026


Înapoi la “Evaluare site”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 24 vizitatori