Chestionar licenta

CodeIgniter, Zend Framework, Cake PHP, Yii, symfony, Prado, Seagull, Kohana, MODX, eZ Components

Moderator: Moderatori

DjMike
New Member
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Iul 04, 2009 12:53 pm

Chestionar licenta

Mesajde DjMike » Sâm Noi 10, 2012 3:46 pm

Salutare!

Numele meu este Mihai si in prezent imi scriu teza de licenta ce se concentreaza pe Frameworkuri, in special pe Zend. Teza include un chestionar de 16 intrebari. Am rugamintea, daca doriti, sa ma ajutati prin completarea chestionarului. Nu dureaza mai mult de 2 minute.

Chestionarul foloseste Google Forms si nu necesita autentificare sau introducerea de date personale.
Deasemenea, chestionarul este in limba engleza.

Va multumesc anticipat pentru colaborare!

P.S. Nu este necesar sa folosesti un framework pentru a participa la chestionar. Daca ai sau ai avut vreo legatura cu dezvoltarea web esti binevenit.

URL chestionar:
https://docs.google.com/a/mihaivlasceanu.eu/spreadsheet/formResponse?formkey=dEtpYWhCVGRiNUMtUVRoUFJfaE9Obmc6MA



Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Chestionar licenta

Mesajde Birkoff » Dum Noi 11, 2012 6:22 am

interesant rezultatul chestionarului (media de varsta si frameworkul cel mai folosit)
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

DjMike
New Member
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Iul 04, 2009 12:53 pm

Re: Chestionar licenta

Mesajde DjMike » Dum Noi 11, 2012 3:44 pm

Da, dar din pacate nu cred ca am sa obtin numarul de raspunsuri necesare. Am nevoie de aproximativ 150 si pana acum am doar 75....si trebuie sa concluzionez teza cel tarziu maine ....Am postat chestionarul pe mai multe canale, dar se pare cu utilizatorii nu sunt prea dornici sa ajute :\


Înapoi la “Framework-uri PHP”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori