Van vizualizari youtube targetate pe tara - Romania

Ai un site de vanzare sau doar un domeniu. Aici e locul in care poti posta.

Moderatori: vectorialpx, Moderatori

roprojects
New Member
Mesaje: 1
Membru din: Mie Aug 21, 2013 10:33 am

Van vizualizari youtube targetate pe tara - Romania

Mesajde roprojects » Mie Aug 21, 2013 10:42 am

Am vazut ca multa lume cumpara vizualizari fara sa inteleaga ce cumpara.

Majoritatea vizualizarilor ieftine pe care le cumparati sunt create cu boti si au ca timp de vizualizare intre 0-1 secunda ceea ce nu va ajuta la promovare , absolut deloc.

Eu vin in ajutorul vostru cu vizualizari pe youtube targetate pe Romania sau pe orice alta tara doriti , acest vizualizari au :

- timp de vizualizare de pana la 100 % din timpul videoclipului.

- sunt reale si pot face filmuletul dumneavoastra viral.

- Ajuta la cresterea rankingului pe youtube , de ex daca pe prima pagina pe youtube la cuvantul muzica ca sa ajungeti langa el trebuie sa aveti atatea vizualizari cat are si filmuletul respectiv.

- Aveti sansa sa afisat videoclipul dumneavoastra la 10.000 /100.000 sau chiar si 1.000.000 de oameni reali din Romania care ar putea sa fie interesati de produsele dumneavoastra.

Preturile sunt dupa cum urmeaza .

10.000 vizualizari targetate - 19 euro

50.000 vizualizari targetate - 90 euro

100.000 vizualizari targetate - 175 euro

200.000 vizualizari targetate - 345 euro

500.000 vizualizari targetate - 855 euro

Tipul acesta de vizualizari este folosit peste tot in lume , dar doar de cunoscatori . Acum poti fi si tu unul.


Pentru cei care nu cred in produsele noastre putem oferi si un demo de 5.000 de vizualizari dar numai daca ne convingeti ca aveti o afacere.

Mai multe detalii la admin[at]roprojects.com

Sau la nr de tel : 0764457486

Va multumesc si daca considerati ca sunt scumpe preturile afisate aici fata de ce se vinde pe piata la ora actuala va rog citit primul rand sa intelegeti ce inseamna calitatea vs cantitate.



Înapoi la “Vanzari/Cumparari domenii/site-uri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori