Orice link accesez e aceeasi pagina

Discutii despre alte CMS-uri: concrete5, Typo3, XOOPS, OpenCart, ZenCart, osCommerce, Prestashop, Vanilla, etc

Moderator: Moderatori

Avatar utilizator
fabby
Senior Member
Mesaje: 1071
Membru din: Lun Aug 30, 2004 11:51 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Orice link accesez e aceeasi pagina

Mesajde fabby » Vin Iun 18, 2010 4:54 pm

asa cum zice si in titlu, nu inteleg de ce orice pagina as accesa, ma baga tot in pagina servicii.

daca accesez pagina index.html imi apare acel homepage...insa dc sterg, imi zice ca sunt in index.
aveti idee dc?


Today is a good day for... php
www.anunturi-utile.ro - anunturi gratuite

Avatar utilizator
Digi
Average Member
Mesaje: 100
Membru din: Lun Mai 03, 2010 4:45 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Digi » Vin Iun 18, 2010 5:22 pm

Eu unul nu inteleg mai nimic din "daca accesez pagina index.html imi apare acel homepage...insa dc sterg, imi zice ca sunt in index.
aveti idee dc?".

Din titlu si prima fraza se intelege.
Nu cumva ai uitat un </a> pe la inceputul paginii si se extinde pe toata pagina ? Da-i click oriunde in pagina (nu pe un link) si vezi daca iti intra pe acea pagina.

Daca tot aia e, pune codul HTML unde e codul cu linkul catre pagina de servicii.

Totusi, daca folosesti un CMS de ai postat la "Alte CMS-uri" ar fi fost bine sa-l specifici ca poate stie careva din start ce are acel CMS.
HGaming - Adunare pentru jocuri PC in retea

Andrei777sbo
New Member
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 14, 2013 9:43 pm

Re: Orice link accesez e aceeasi pagina

Mesajde Andrei777sbo » Joi Feb 14, 2013 9:52 pm

Nu stiu daca am postat unde trebuie dar in alta parte nu am gasit.
Mi se deschide browseru singur din cand in cand si oricare l-as folosi(am incercat si IE,G. Chrome si Opera) la 2-3 minute imi deschide pagina setata ca hompage in cazul meu google.Am scanat cu mai multi anitivirusi si nimic.
O solutie?

Multumesc!

lorem
Junior Member
Mesaje: 31
Membru din: Joi Feb 14, 2013 1:23 pm

Re: Orice link accesez e aceeasi pagina

Mesajde lorem » Vin Feb 15, 2013 11:29 am

Sfatul meu este sa reinstaleazei windows, instaleaza iar wampp, xampp sau ce folosesti. Daca vorbesti de un server, suna la ei . :mrgreen:
Sper ca te-am ajutat cu ceva !


Înapoi la “Alte CMS-uri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori