Conferinta - messenger

Discutiile referitoare la conferinta de web development

Moderatori: ExcalIbvr, dragon tech, Moderatori

XDYNX
Senior Member
Mesaje: 518
Membru din: Joi Iun 08, 2006 6:01 pm
Localitate: Pitesti
Contact:

Conferinta - messenger

Mesajde XDYNX » Sâm Ian 12, 2008 1:14 am

Ce ziceti facem o conferinta pe yahoo messenger? propunem niste reguli, tema conferintei etc... astept ideei... :roll:


Iona14:6 Isus i-a zis: "Eu sunt Calea, Adevarul si Viata. Nimeni nu vine la Tatal decat prin Mine.

hunt_h_er
Average Member
Mesaje: 151
Membru din: Joi Sep 14, 2006 1:28 am

Mesajde hunt_h_er » Sâm Ian 12, 2008 2:00 am

pentru?

Mitrica
PHPRomania Supporter
Mesaje: 5
Membru din: Dum Oct 10, 2010 2:09 am
Localitate: Craiova

Mesajde Mitrica » Dum Oct 10, 2010 2:23 am

Ar fi interesant

Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Birkoff » Dum Oct 10, 2010 2:41 am

nu vad rostul...
iar pe yahoo videoconferintele sunt limitate la cativa useri cred, mai repede merge pe skype unde limita e mai mare (dar desigur tre sa ai si banda ca sa poti vedea toti participantii pe ecran)

si oricat ar fi, cu cat sunt mai multi participanti cu atat trebuie banda mai mare la toti (sau se poate face 1 vb si ceilalti stau si se uita la el)
oricum ar fi treaba e limitata si nu ii vad rostul... (ar fi ca o sedinta unde sefu vorbeste si ceilalti tac si asculta fara sa aiba cuvantul)

cati dintre voi ati participat la conferinte reale organizate de intel, microsoft sau alte companii de gen unde se strang de la cateva zeci de persoane la cateva sute si unde poti interactiona direct cu gazdele si organizatorii... ?
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.


Înapoi la “Conferinta de web development”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori