Depistare template website

Discutii despre idei - probleme legate de design, layout, scheme de culori, navigare.Adobe Photoshop,Jasc PaintShop Pro, Corel, Fireworks si alte aplicatii.

Moderator: Moderatori

doncocosh
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Dum Iun 28, 2015 11:56 am

Depistare template website

Mesajde doncocosh » Dum Iun 28, 2015 12:05 pm

Salut,

Vreau si eu template-ul de la website-ul ASTA. Sunt singur ca e un template si vreau sa gasesc firma care l-a create sa-l pot cumpara. M-am chinuit cateva ore si tot n-am gasit nimic, orice sfat e binevenit. Pot plati si 100 lei daca poate cineva sa ma ajute.



doncocosh
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Dum Iun 28, 2015 11:56 am

Re: Depistare template website

Mesajde doncocosh » Lun Iun 29, 2015 4:19 am

doncocosh scrie:Salut,

Vreau si eu template-ul de la website-ul ASTA. Sunt singur ca e un template si vreau sa gasesc firma care l-a create sa-l pot cumpara. M-am chinuit cateva ore si tot n-am gasit nimic, orice sfat e binevenit. Pot plati si 100 lei daca poate cineva sa ma ajute.

Chair asa, nu stie nimeni?

beng
Junior Member
Mesaje: 34
Membru din: Mar Noi 12, 2013 7:15 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Depistare template website

Mesajde beng » Lun Iun 29, 2015 1:23 pm

Sursa paginii nu ne indica nicio referinta cu privire la numele template-ului sau al firmei care l-a facut.
Template-urile de front-end (html+css+js) sunt foarte usor de editat si customizat, astfel ca nu prea ai cum sa stii cine l-a facut. Si nu este ca pe wordpress, ca sa se faca upload-urile intr-un director cu numele temei.

Eu zic ca sa te apuci sa-ti faci unul identic :)
Te va ajuta.


Înapoi la “Design”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori