Ofer servicii web design

Discutii despre idei - probleme legate de design, layout, scheme de culori, navigare.Adobe Photoshop,Jasc PaintShop Pro, Corel, Fireworks si alte aplicatii.

Moderator: Moderatori

Avatar utilizator
xeod
New Member
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iun 17, 2013 2:19 pm
Contact:

Ofer servicii web design

Mesajde xeod » Lun Iun 17, 2013 6:05 pm

Bună ziua tutoror ! Mă numesc Ștefan, sunt din Galați iar astăzi mă aflu aici pentru a vă prezenta serviciile mele legate de web design și de ce nu, pentru a le presta celor interesați.Mai jos aveți câteva lucrări din portoliul meu prezentate într-un mod oarecum trivial.

Portfolio

Pagină principală / Landing page - 15e
Acest pachet este însoțit și de un UI Kit( User Interface Kit ) ce conține elemente precum: butoane, textbox-uri, textarea, dropdown-uri, link-uri, tab-uri ș.a.m.d.

Prețul unei pagini de tip content este de 7e

Pachetul Standard - 25e
Conține pagina principală plus 3 pagini adiționale la alegere.
UI Kit-ul este și el inclus.

Pachetul Intermediar - 40e
Pagina principală, 5 pagini adiționale, email template pentru întâmpinarea utilizatorului înregistrat.UI Kit-ul este inclus.

Email Template Design - 8e
Banner Design - 5e


Reviziile sunt nelimitate iar plata nu se face înainte.
Pentru orice alt tip de informație mă puteți contacta aici sau pe email și vă stau la dispoziție.



badtiger
Senior Member
Mesaje: 598
Membru din: Vin Noi 03, 2006 7:54 pm
Contact:

Re: Ofer servicii web design

Mesajde badtiger » Lun Iun 17, 2013 9:17 pm

Chiar crezi ca poti pacali oameni din domeniu cu "furaciuni" de pe 99designs?

Avatar utilizator
xeod
New Member
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iun 17, 2013 2:19 pm
Contact:

Re: Ofer servicii web design

Mesajde xeod » Lun Iun 17, 2013 9:23 pm

badtiger scrie:Chiar crezi ca poti pacali oameni din domeniu cu "furaciuni" de pe 99designs?


Țin să te dezamăgesc amice, așa numitele ”furăciuni” sunt entry-urile mele de-a lungul timpului pe 99designs.Ele nu constituie un portofoliu ? Mă îndoiesc.
Profilul meu pe 99designs

badtiger
Senior Member
Mesaje: 598
Membru din: Vin Noi 03, 2006 7:54 pm
Contact:

Re: Ofer servicii web design

Mesajde badtiger » Lun Iun 17, 2013 9:51 pm

Graba strica treaba...
Scuze, am luat 3 nume de companii din alea -> google images -> hover pt domeniu -> click pe una din ele si era unul din indonezi -> tras concluzia

Avatar utilizator
xeod
New Member
Mesaje: 3
Membru din: Lun Iun 17, 2013 2:19 pm
Contact:

Re: Ofer servicii web design

Mesajde xeod » Mar Iun 18, 2013 6:01 pm

Astăzi am lucrat la un PSD template.Are un look curat, minimalist și poate fi modificat foarte ușor în funcție de întrebuințări.Dacă este cineva interesat mă puteți contacta pentru a discuta urmând a stabilii amândoi un preț pentru pagina asta, urmând ca celălalte 3 să fie gratis.

PSD Template Preview

De ce fac asta ? Doresc să îmi extind portofoliul, să fac târguri bune cu utilizatorii acestui forum, să îmi ofer serviciile mele tuturor oamenilor de încredere și în special celor care își doresc o imagine adecvată blogului sau chiar afacerii lor online.

Ce temă o să aibe următorul PSD template ?
- Magazin Online -


Înapoi la “Design”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori