Primesti 2GB pe Drive

Discutii si ultimele stiri despre Google, PageRank, Indexare, AdWords, AdSense, GoogleBot, Blogger, Picasa, Google Sitemap, Gmail, Google+, Analytics, Product Search, Webmaster Tools

Moderator: Moderatori

ialexs
Average Member
Mesaje: 91
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 5:20 pm
Contact:

Primesti 2GB pe Drive

Mesajde ialexs » Mar Feb 09, 2016 8:52 am

Este Ziua Sigurantei pe Internet. Verifica siguranta online în 2 minute si primesti 2GB pe Drive daca iti verifici datele de securitate. Doar astazi 09.02.

Ca sa intri in pagina pentru verificare trebuie sa fi autentificat in contul google si intri pe google.com si mai jos de bara de cautare este mesajul "Este Ziua Sigurantei pe Internet. Verifica siguranta online în 2 minute".


Cu stima Trif



Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Primesti 2GB pe Drive

Mesajde Birkoff » Mar Feb 09, 2016 2:50 pm

ms, acum am 19gb spatiu de stocare :D
vreau cumva sa ajung la 30gb spatiu de stocare sa il pot folosi ca backup la aplicatiile mele (care ocupa 25-27 gb) dar mai am pana ajung la 30 gb free
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

ialexs
Average Member
Mesaje: 91
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 5:20 pm
Contact:

Re: Primesti 2GB pe Drive

Mesajde ialexs » Mar Feb 09, 2016 2:54 pm

Pai ar fi indicat sa se anunte sau sa se faca un subiect special pentru asa ceva pentru drive, dropbox si sa ne putem abona si cand apare ceva sa se anunte. Este necesar!

Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Primesti 2GB pe Drive

Mesajde Birkoff » Mar Feb 09, 2016 3:06 pm

pai ai deschis tu subiectul, acum cine cauta prin forum sigur gaseste topicul asta si contribuie.
ma uitam acum ca la mine mailurile ocupa 90% din spatiu (in total aproape 1 gb de spatiu ocupat) deci restul oricum sta nefolosit.
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.


Înapoi la “Google”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori