Indexare - pr

Discutii si ultimele stiri despre Google, PageRank, Indexare, AdWords, AdSense, GoogleBot, Blogger, Picasa, Google Sitemap, Gmail, Google+, Analytics, Product Search, Webmaster Tools

Moderator: Moderatori

LiviutzuAs
Average Member
Mesaje: 154
Membru din: Mar Feb 16, 2010 2:16 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Indexare - pr

Mesajde LiviutzuAs » Mie Oct 24, 2012 9:51 pm

Salut,

Am si eu o intrebare. La cautarea site-ului meu pe google , apare doar el, dar nu intra nimeni de pe google. Am pr 0.

Ce e page rankul asta, daca am pr 0 nu intra mai nimeni si e posibil sa fac pr 1 si de-o data sa intre lume sau cum?

Am site de 1 luna..



Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Indexare - pr

Mesajde Birkoff » Joi Oct 25, 2012 1:17 am

daca e pr0 inseamna ca inca nu e indexat total de catre google.

citeste tutorialele de aici si fa ce scrie in ele pana sa il indexeze, apoi o sa apari in google ok (daca ai deja seo facut)
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

LiviutzuAs
Average Member
Mesaje: 154
Membru din: Mar Feb 16, 2010 2:16 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Indexare - pr

Mesajde LiviutzuAs » Vin Oct 26, 2012 3:23 pm

Cum adica daca am seo facut... pe asta nu am inteles-o...
Cum verific daca am seo bine facut ? Sti tu sa verifici ? Zi-mi si mie daca am seo bine facut la site-ul meu :)

Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Indexare - pr

Mesajde Birkoff » Vin Oct 26, 2012 6:09 pm

pai ti-am dat tutorialele de seo sa le citesti si sa faci ce scrie in ele... daca vrei sa iti verific eu site-ul tau din punct de vedere seo, te costa...

ideea e ca indexarea pentru page rank dureaza cateva saptamani de la inscrierea in google webmaster tools, asa ca ai de asteptat, dar in timpul asta nu trebuie sa stai degeaba ci sa urmezi instructiunile din acele tutoriale...
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

webss
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Dum Ian 03, 2016 8:28 am

Re: Indexare - pr

Mesajde webss » Joi Ian 21, 2016 10:54 pm

Daca vrei sa faci un control rapid unei pagini al site-ului tau, poti sa folosesti un script creat de mine care imi simplifica munca mult: www.webss.ro/app/seo/ (rog un administrator sa elimine link-ul in caz ca nu am voie sa postez un link)

Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Indexare - pr

Mesajde Birkoff » Vin Ian 22, 2016 2:47 pm

nu mai reânviaţi topicuri antice, vedeti si voi data topicului (asta e din 2012)
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.


Înapoi la “Google”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori