Afișarea detaliilor dintr-un tabel separat

Ai o întrebare legată de PHP? Incercăm să îi găsim soluţie. Sau poate doar vrei să publici un cod interesant.

Moderatori: Zamolxe, Moderatori

Vlăduț
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 01, 2016 3:32 pm

Afișarea detaliilor dintr-un tabel separat

Mesajde Vlăduț » Sâm Ian 02, 2016 4:24 pm

Salut! De curând am început să lucrez la un proiect personal, însă am dat de o barieră, de fapt am dat de un zid imens! Am făcut eu frumos: autentificarea, înregistrare, profil pentru fiecare utilizator și câmpuri de completat. Însă eu aș vrea să adaug pentru fiecare utilizator o listă, dar nu reușesc. Mă puteți ajuta cu ceva idei, un cod de început sau un exemplu? Eu unul chiar nu știu cum să procedez.
Imagine
Ceva de genul



pont
PHPRomania Supporter
Mesaje: 26
Membru din: Lun Apr 12, 2010 3:45 pm

Re: Afișarea detaliilor dintr-un tabel separat

Mesajde pont » Sâm Ian 02, 2016 8:20 pm

Vrei sa afisezi pentru fiecare utilizator o lista de task-uri intr-un select? Sau?

Vlăduț
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 01, 2016 3:32 pm

Re: Afișarea detaliilor dintr-un tabel separat

Mesajde Vlăduț » Sâm Ian 02, 2016 11:46 pm

pont scrie:Vrei sa afisezi pentru fiecare utilizator o lista de task-uri intr-un select? Sau?

Oarecum, nu știu sigur dacă terminul de task este cel bun, dar într-o oare care măsură da. Am nevoie de un inventar al utilizatorului, o listă care să înșire valorile adăugate de acel utilizator.

Edit: Exprimarea mea a fost greșită, am nevoie doar de o metodă prin care să ofer acel câmp de lucru tuturor utilizatorilor.


Înapoi la “Cod PHP”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 31 vizitatori