magazin virtual

Discută aici despre procesoare de plăţi, plăţi electronice, soluţii software de comerţ electronic, "shopping cart", SSL, certificate digitale, tranzacţii online securizate, PayPal, Skrill (MoneyBookers), payU(ePayment), MobilPay .

Moderatori: Zamolxe, Moderatori

couponsitescript.com
PHPRomania Supporter
Mesaje: 22
Membru din: Mie Aug 17, 2011 8:33 pm
Contact:

Mesajde couponsitescript.com » Mie Sep 28, 2011 12:19 am

De ce sa cumperi cand poti avea pe gratis.
Magento l-as recomanda - gratuit.
Acum poti plati pe cineva sa se ocupe de instalare / schimbare de template. Sau poti invata tu si atunci e pe gratis totul.


Coupon Site Script - Turnkey Affiliate Moneymaking Business

Code Coupon Discount - Coupon Site Script in Action

sebbyluc
New Member
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 29, 2011 11:28 am

Mesajde sebbyluc » Mie Sep 28, 2011 12:55 am

couponsitescriptcom scrie:De ce sa cumperi cand poti avea pe gratis.
Magento l-as recomanda - gratuit.
Acum poti plati pe cineva sa se ocupe de instalare / schimbare de template. Sau poti invata tu si atunci e pe gratis totul.


Este o alegere buna Magento, doar ca se incarca foarte greu.
Recomand pana si Wordpress-ul, evident cu un template premium, care ofera foarte multe avantaje fata de unul clasic. Nici nu spui ca ar fi un site realizat pe o platforma de bloguri.
Are si panou de administrare in care iti arata statistici, rapoarte si chiar poti adauga produse foarte simplu, fara sa ai cunostiinte prea multe despre programare.

Avatar utilizator
Niku02
Senior Member
Mesaje: 837
Membru din: Joi Noi 13, 2008 1:16 pm
Localitate: Constanta
Contact:

Mesajde Niku02 » Mie Sep 28, 2011 2:57 pm

Voi ati citit cam cand a cerut omu asta o recomandare ? Aproximativ acum 6 ani ... Dar eu sunt convins ca el inca asteapta pareri ..
Lucrez la o firma de web design si am un magazin de airsoft .

sebbyluc
New Member
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 29, 2011 11:28 am

Am citit, cum n-am citit!?

Mesajde sebbyluc » Mie Sep 28, 2011 5:59 pm

Niku02 scrie:Voi ati citit cam cand a cerut omu asta o recomandare ? Aproximativ acum 6 ani ... Dar eu sunt convins ca el inca asteapta pareri ..


Bineinteles! Are nevoie de un shopping cart. Dar noi i-am recomandat solutii unde gaseste shopping cartul incorporat. Deci i-ar rezolva problema.
Cat despre faptul ca a pus intrebarea acum 6 ani, eu sunt de parere ca toti cei care au o intrebare asemanatoare si cauta rezolvarea ei pe internet, se bucura si acum si peste 10 ani de raspunsurile date de noi.
Nu strica niciodata sa ajuti.

Avatar utilizator
Niku02
Senior Member
Mesaje: 837
Membru din: Joi Noi 13, 2008 1:16 pm
Localitate: Constanta
Contact:

Mesajde Niku02 » Mie Sep 28, 2011 10:01 pm

Da corect, i-ar rezolva problema, dar cu 6 ani mai tarziu :)
Peste alti 5 ani, o sa apara alte solutii, mult mai bune decat acum .

PS: wordpress-u niciodata nu o sa fie un ecommerce . cu toate modulele pe care le doresti tu .
Lucrez la o firma de web design si am un magazin de airsoft .


Înapoi la “Comert electronic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 21 vizitatori