Plata Online - avantaje

Discută aici despre procesoare de plăţi, plăţi electronice, soluţii software de comerţ electronic, "shopping cart", SSL, certificate digitale, tranzacţii online securizate, PayPal, Skrill (MoneyBookers), payU(ePayment), MobilPay .

Moderatori: Zamolxe, Moderatori

mariusdimancea
New Member
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 12, 2013 1:09 pm

Plata Online - avantaje

Mesajde mariusdimancea » Mar Feb 12, 2013 1:18 pm

buna ,


si eu am fost destul de sceptic la plata cu cardul insa am inceput sa experimentez , astfel de la 1 singur produs cumparat pe voucher(husa tableta) am ajuns la cumparaturi mari de genul cumpararii unui telefon , astfel dupa o comparare de preturi am gasit un site nou xphones4all.com am platit produsul inainte cu cardul (avand acces permanent asupra platii efectuate) dupa 5 zile comanda a ajuns la mine exact conform specificatiilor de pe site cu garantie , sigilat , factura tot. Recomand cu incredere :!: :wink:



Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Plata Online - avantaje

Mesajde Birkoff » Mar Feb 12, 2013 2:35 pm

cu cat te platesc aia sa le faci reclama? :P
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

ViezuREX
Senior Member
Mesaje: 502
Membru din: Joi Dec 13, 2012 1:35 pm

Re: Plata Online - avantaje

Mesajde ViezuREX » Mar Feb 12, 2013 10:57 pm

Asa am facut si eu cu un telefon, l-am cumparat on-line cu garantie si factura ... Cand s-a defectat mi s-a spus ca nu se mai poate repara, sa le fac factura de retur si imi returneaza banii in 30 zile (conform legii). Au trecut de atunci 3 ani si nu am mai cumparat telefoane decat de la operator, cred ca asta a fost ce mai buna optiune.

P.S. Evident ca firma de la care am cumparat s-a declarat fara activitate si de aici ... prinde orbu' scoate-i ochii


Înapoi la “Comert electronic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori