Vand site- SUper oferta !!!

Discută aici despre procesoare de plăţi, plăţi electronice, soluţii software de comerţ electronic, "shopping cart", SSL, certificate digitale, tranzacţii online securizate, PayPal, Skrill (MoneyBookers), payU(ePayment), MobilPay .

Moderatori: Zamolxe, Moderatori

zecaru
New Member
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 16, 2013 11:18 pm

Vand site- SUper oferta !!!

Mesajde zecaru » Mie Ian 16, 2013 11:21 pm

SUPER OFERTA !!!!
Vand site www.fotbalzone.com ,un site complet ,care acopera o nisa mare de piata ,contine informatii pentru toti iubitorii fotbalului avand stiri ,scoruri , clasamente , pariuri . Inafara de scoruri din sidebar si de stri care se adauga foarte usor , restul site-ului se update-aza automat !! Nu m-am ocupat sa postez pe el pana acum dar promovarea lui e usara datorita SEO-ului facaut profesionist si datorita conturilor de FB , Twitter si YT care vin la pachet cu site-ul si cu domeniul !! Pret 360 E negociem ;)
Oferta este inca valabila, astept cerei mail sau pe mess : ioana.deee@yahoo.com



bresti
Senior Member
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Iun 24, 2006 5:03 am
Localitate: craiova
Contact:

Re: Vand site- SUper oferta !!!

Mesajde bresti » Mar Iul 02, 2013 7:05 am

Reported Attack Page!

This web page at www.fotbalzone.com has been reported as an attack page and has been blocked based on your security preferences.
Attack pages try to install programs that steal private information, use your computer to attack others, or damage your system.Some attack pages intentionally distribute harmful software, but many are compromised without the knowledge or permission of their owners.

mozilla
catalin


Înapoi la “Comert electronic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori