Platforma de licitatii online

Discută aici despre procesoare de plăţi, plăţi electronice, soluţii software de comerţ electronic, "shopping cart", SSL, certificate digitale, tranzacţii online securizate, PayPal, Skrill (MoneyBookers), payU(ePayment), MobilPay .

Moderatori: Zamolxe, Moderatori

Crapu
New Member
Mesaje: 2
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:03 pm

Platforma de licitatii online

Mesajde Crapu » Dum Noi 01, 2009 11:09 pm

Salut!

As avea nevoie de ajutorul vostru. Va rog sa imi propuneti cateva platforme de licitatii online gen eBay, okazii.ro etc.

Am cautat cu Google si n-am gait decat una: enuuk, care e scumpa in forma sa modificabila...

Imi cer scuze daca nu am postat in categoria corecta si in acest caz, rog un moderator sa directioneze threadul catre locul sau. Va multumesc anticipat pentru ajutor.



WhiteAnge
Average Member
Mesaje: 175
Membru din: Mie Sep 03, 2008 8:00 am
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesajde WhiteAnge » Lun Noi 02, 2009 2:38 pm

fa tu una. sau plateste pe cineva sa o faca. iesi mai bine

cristian1974
PHPRomania Supporter
Mesaje: 5
Membru din: Mar Noi 08, 2011 3:12 pm

Re: Platforma de licitatii online

Mesajde cristian1974 » Sâm Noi 12, 2011 1:36 pm

Crapu scrie:Salut!

As avea nevoie de ajutorul vostru. Va rog sa imi propuneti cateva platforme de licitatii online gen eBay, okazii.ro etc.

Am cautat cu Google si n-am gait decat una: enuuk, care e scumpa in forma sa modificabila...

Imi cer scuze daca nu am postat in categoria corecta si in acest caz, rog un moderator sa directioneze threadul catre locul sau. Va multumesc anticipat pentru ajutor.


salutare daca mai este valabil til pot face eu am mai dezvoltat asa ceva si am experienta de 8 ani in programare php astept raspuns la0761417509

sorinfranculescu
PHPRomania Supporter
Mesaje: 5
Membru din: Mie Apr 18, 2012 1:42 am
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesajde sorinfranculescu » Mie Apr 18, 2012 1:49 am

nu pot decat sa-ti urez spor la treaba,fa-ti tu singur platforma..este mult mai bine,e custom,si google o va desface mai bine decat una gata facuta.


Înapoi la “Comert electronic”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori