Schimb de link-uri sau mini banner in footer

Promovează-ţi site-ul! Tehnici de promovare, PPC, CPM, CPC.

Moderator: Moderatori

Avatar utilizator
webmaster75
Average Member
Mesaje: 85
Membru din: Joi Mar 31, 2011 6:25 pm
Contact:

Schimb de link-uri sau mini banner in footer

Mesajde webmaster75 » Mie Mai 13, 2015 7:00 pm

Domeniu: http://Internetul.com
Vizitatori unici/zi: 25
Vechime: 5 Luni ( valabiltatea bannerului/linkului vostru cel putin pina in 2018)
Alexa: 3.441. 428
Doresc: link-exchange, banner/mini banner/ articol

Schimb de link-uri intre siteul Internetul.com si alte site-uri nisa: tech, tech news, domaining, computer orice related cu nisa internet
Linkul va fi pozitionat in footer pe siteul meu/ toate paginile.
Accept si schimb de bannere sau articole despre siteul vostru postate pe Internetul.com si invers
Nu ma intereseaza PA, CA, DA, BE, GO si alte tampenii de genu acesta ce nu au nici o relevanta/ nu ma intereseaza nici PR si nici daca este nou sau vechi siteul vostru.
Siteurile pot fi romana sau engleza , co, net, org sau ro (domenile) pot fi si bloguri personale dar pe nisa ceruta.
Ma intereseaza doar calitatea (contentul) siteului respectiv si sa nu aiba reclame gen popcash , addcash etc..
Pentru cei interesati PM va rog!
Linkul, mini bannerul, articolul va fi activ cel putin pina in 2018 (dar mai degraba life time) | Dupa adaugarea mini banerului/linkului vostru pe Internetul.com aveti la dispozitie maxim 24 H sa adaugati linkul/minibannerul meu.
In cazul in are nu este adugat voi sterge de pe Internetul.com linkul vostru, bannerul sau articolul fara posibilitatea de a mai face schimb.

Voi face verificari periodice pentru siteurile care am facut schimb.



Înapoi la “Promovare si Marketing online”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori