Cum se poate integra scriptul de la trafic.ro in php?

Discuţii despre PHP Nuke. Instalare, configurare, MODificări

Moderator: Moderatori

zOOper
New Member
Mesaje: 4
Membru din: Mie Feb 06, 2008 10:51 pm

Cum se poate integra scriptul de la trafic.ro in php?

Mesajde zOOper » Mie Feb 06, 2008 11:21 pm

Am incercat sa inserez in mai multe variante codul de la trafic.ro care este in java in footer.php dar dupa ce`l inserez chiar si cu echo dar nu merge, mai mult nu`mi mai incarca footer.php deloc... Am cautat cu google , dar n`am gasit nimic folositor... Tin sa precizez ca nu stiu php deloc... de aceea am si ales php-nuke... Raman dator si daca e cineva din judetul Timis, fac si cinste :lol:



Avatar utilizator
catalinxpro
Average Member
Mesaje: 186
Membru din: Mie Iul 12, 2006 1:43 pm
Contact:

salut

Mesajde catalinxpro » Joi Feb 07, 2008 9:04 am

e foarte simplu ... cauti fisieru index.php si la sfarsitul scriptului dupa ?> adaugi scriptu de la trafic exact asa cum ti-l da ei.

zOOper
New Member
Mesaje: 4
Membru din: Mie Feb 06, 2008 10:51 pm

Mesajde zOOper » Joi Feb 07, 2008 10:12 am

Mersi mult catalinxpro :cheers: Mi-ai fost de mare ajutor, dar totusi n-am facut exact cum mi-ai spus tu :lol: Probabil n-ai site sau n-ai citit cu atenti, dar eu vroiam sa apara pe fiecare pagina codul de la trafic, de aia am vrut sa-l introduc in footer.php si nu in index, dar oricum e acelasi lucru :lol: :lol: :lol: Deci mersi mult si raman dator, daca iti faci vreodata site si ai nevoie de spatiu de hosting, reclame platite sa ma anunti :wink:

danis
PHPRomania Supporter
Mesaje: 18
Membru din: Vin Aug 10, 2007 9:05 pm

Mesajde danis » Sâm Feb 09, 2008 12:24 pm

am eu nevoie da un mesaj privat :lol:


Înapoi la “PHP Nuke”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori