punerea unui membru pe "read-only" Topic is solved

Dacă aveţi probleme cu forumul dvs PHPBB, dacă vreţi să adăugaţi un MOD vă recomandăm forumul comunităţii PHPBB.ro.

Moderator: Moderatori

fireatmyself

punerea unui membru pe "read-only"  Topic is solved

Mesajde fireatmyself » Sâm Ian 31, 2009 2:12 pm

Buna ziua.

Imi cer scuze daca s-a mai discutat aceasta problema, eu nu am gasit-o prin alte topicuri.

Administrez un forum ce foloseste platfora phpBB2. Am implementat o functie care permite utilizatorilor sa-si acorde voturi intre ei, dar nu reusesc sa realizez urmatorul lucru: vreau ca la un numar de x voturi negative (acordate de utilizatori diferiti), sa pot trece utlizatorul respectiv, automat, pe "read-only" timp de y zile.

Ma puteti ajuta, va rog? Va multumesc.



Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Birkoff » Sâm Ian 31, 2009 10:08 pm

cred ca ideea asta ar fi buna si pe aici :D

eu as intreba si pe phpbb.ro nu stiu cati dintre cei de aici cunosc maruntaiele lui phpbb
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

Avatar utilizator
Sylver Cheetah 53
Average Member
Mesaje: 59
Membru din: Dum Aug 31, 2008 1:27 pm
Localitate: Milky Way
Contact:

Mesajde Sylver Cheetah 53 » Joi Mar 26, 2009 12:40 pm

Nu mai există suport pentru phpBB2, nici pe phpBB.ro, nici pe phpBB.com. :wink:

Ce MODificare ai folosit pentru sistemul de vot? În fişierul de instalare trebuie să fie adresa de email a autorului, el ar trebui să ştie cel mai bine...


Înapoi la “PHPBB”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori