De ce vizitezi forumul asta ?

Scrie sugestiile,părerile,criticile,ideile, comentariile referitoare la comunitate sau la forum.

Moderatori: admin, Moderatori

Avatar utilizator
AimHigh
Average Member
Mesaje: 174
Membru din: Dum Iun 18, 2006 6:19 pm
Localitate: localhost
Contact:

Mesajde AimHigh » Vin Sep 01, 2006 11:30 pm

Uite ce va recomand eu, formati un mob si la Constanta oprirea :D, eu unul nu prea pierd vreun post de pe forumul asta si nu mi se pare ca prearaul Dodo a exagerat mai mult decat altii, mi'am luat si eu portia mea, si pe mine unul nu ma deranjeaza sa imi iau cate o replica de la unul dintre voi oricare ar fi el/ea daca asta ma ajuta sa gasesc raspunsul la postul meu, eu zic ca e mai ok sa ne mai radem un pic decat sa fie monotonie.


mysql_query("DELETE stupidity FROM earth") or die("Stupidity");

Avatar utilizator
Mascka
Senior Member
Mesaje: 1376
Membru din: Sâm Oct 01, 2005 8:00 am
Localitate: Braila
Contact:

Mesajde Mascka » Sâm Sep 02, 2006 9:15 am

cum postul meu anterior era foarte off topic, am hotarat sa trec si la subiect..

de cand am ajuns in aceasta comunitate mi-am dat seama ca aici e loc de invatat.. si ce este drept am avut si de la cine.. ( aici tin sa mentionez pe "my teachers" email/carco, piry, birkoff, ExcalIbvr, raul, aurelian si lista poate continua..), am gasit o comunitate bine legata si primitoare, m-am infiltrat usor usor... fara sa fac "valuri". Am primit si cateva bobarnace, ce m-au facut sa caut mai mult raspunsuri singur sa citesc si apoi sa intreb.. probabil unii mai au si altceva mult mai important de facut decat sa mai revina pe aici.. probabil unii s-au plictisit sa-si bata capul si sa invete pe altii..

Revin mereu pe acest forum pentru ca este o mica familie de care m-am atasat si de la care am in continuare ce invata..

Avatar utilizator
xtzy
Senior Member
Mesaje: 431
Membru din: Mar Iul 26, 2005 8:00 am
Localitate: localhost

Mesajde xtzy » Sâm Sep 02, 2006 1:29 pm

Revin mereu pe acest forum pentru ca este o mica familie de care m-am atasat si de la care am in continuare ce invata..

Same here, cred ca phpromania.NET e forumul pe care am stat / intrat / postat cel mai mult.
Am prins si momentele de varf al forumului, cand toti userii valorosi care acum au plecat erau activi si dadeau raspusuri pertinente si profesioniste incepatorilor, fara sa faca misto de ei sau chestii din astea. Atunci am invatat foarte mult de la ei, pentru ca puteam citi ce se discuta fara sa ma scarbesc, pentru ca erau raspunsuri de calitate si care ajutau.
Acum nimeni nu mai tine cont de reguli, nimeni nu prea mai modereaza, fiecare face ce il taie capul, zi de zi vezi discutii care se repeta enervant..
Si la fel ca si Tudy si multi altii, sunt martorul tacut al decaderii acestui forum.
Ce a fost, putini dintre noi mai stim, ce este vedem si ce va fi, cine stie?!.
Tin minte ca, atunci cand asistam la plecarile unor useri (vezi _raul) nu puteam sa imi imaginez de ce ar pleca cineva de aici. Acum ii inteleg :(
Sper totusi ca ideea lui ExcalIbvr sa se puna in practica cat mai repede, sa facem un refresh si al site-ului, si al comunitatii.
Cu totii cred ca putem pune cate o pietricica sa il ridicam :)
Un bun exemplu ar fi WBD, care a luat nastere si a ajuns ce este intr-un timp foarte scurt din cauza ca era condus de profesionisti si de oameni care stiau sa faca treaba asa cum trebuie.
Cred ca se pot gasi si oameni din astia printre noi.
Hai sa resuscitam cumva phpromania.net! :)

Avatar utilizator
vectorialpx
Senior Member
Mesaje: 4832
Membru din: Mar Mar 01, 2005 9:48 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde vectorialpx » Lun Sep 04, 2006 9:19 am

cred ca sunt multi care pot spune ca au avut `profesori` buni (poate, multi nu recunosc) si sunt multi care pot recunoaste ca forum-ul asta e valoros.

daca tot a pus piry intrebarea... de ce intram pe acest forum... raspunsul meu este... ca sa invatam - eu cred ca un limbaj de programare se invata contunuu...

intru pe forum ca sa invat eu... si cat pot... pe altii... daca pot ajuta pe cineva... o fac cu placere...

desi nu sunt foarte vehi in forum... mi-am dat seama ca se poate numi o comunitate din care pot invata oricand

initial am intrat ca sa cer o informatie (despre substr... mi se pare:)...) apoi am raspuns unor intrebari usoare... si am inceput sa invat... din greselile mele sau ale altora... si m-am atasat de forum...

acum intru zilnic (mai putin in weekend)...
nu cred ca sunt singurul...


Înapoi la “Feedback PHPRomania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori