Reputatie > Proiecte

Scrie sugestiile,părerile,criticile,ideile, comentariile referitoare la comunitate sau la forum.

Moderatori: admin, Moderatori

ViezuREX
Senior Member
Mesaje: 502
Membru din: Joi Dec 13, 2012 1:35 pm

Reputatie > Proiecte

Mesajde ViezuREX » Lun Feb 11, 2013 8:18 am

Salut,

Sunt destul de nou pe aici insa mi-a placut initiativa acestui forum si am decis, ca in ideea de a da inapoi comunitatii ceea ce la un moment dat am primit si eu, sa ma implic in activitatea de pe forum.
Au fost cateva discutii despre implementarea unor module de reputatie (Thanks/NoThanks) dar care din "motive tehnice" au ramas doar la nivel de discutii. In paralel exista sectiunea proiecte unde posteaza propuneri cam aceiasi utilizatori in proportie de 90%, utilizatori care nu au facut, sau cel putin nu am vazut eu, NIMIC pentru comunitatea PHP-Romania.
Asadar as vrea sa va propun implementarea unei functionalitati de rating pentru cei care se implica in comunitate si care aduc plus valoare acesteia, iar pe baza acestui rating sa li se permita postarea in sectiunea proiecte.
In afara de asta, ratingul afisat pentru fiecare utilizator va da celui care are o problema informatii utile despre nivelul raspunsurilor primite.
Revenind la sectiunea de proiecte, mi se pare absolut firesc sa existe si o alta filtrare decat o simpla aprobare de catre moderator/admin a raspunsului.

Daca se doreste si pot ajuta cu ceva in implementarea acestei functionalitati ... sunt dispus sa o fac.



Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 107
Membru din: Dum Mai 26, 2002 1:15 am
Contact:

Re: Reputatie > Proiecte

Mesajde admin » Lun Feb 11, 2013 11:19 am

Salut,

Ti-am trimis un mesaj privat. Discutam acolo cum putem implementa.


Înapoi la “Feedback PHPRomania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori