Forum error

Scrie sugestiile,părerile,criticile,ideile, comentariile referitoare la comunitate sau la forum.

Moderatori: admin, Moderatori

EoKlaus
Average Member
Mesaje: 133
Membru din: Mie Apr 20, 2011 3:11 pm
Localitate: Grecia

Forum error

Mesajde EoKlaus » Dum Mai 22, 2011 7:03 pm

Da, are o erroare (cred eu). Deci: cand vreau sa postez imi spune ca nu pot adauga un [ u r l ] in post decat dupa ce am 5 posturi pe forum. Dar...nu am bagat nici un [ u r l ] ...Ce pot sa fac sa nu mai arate asa?

EDIT:

Problema apare cand pun [ u r l ] in post, adica cand scriu acest cuvant, nu cand pun un [ l i n k ]



Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Birkoff » Dum Mai 22, 2011 8:53 pm

nu e eroare, citeste regulamentul forum-ului pe care il gasesti marcat ca important in orice categorie si o sa intelegi de ce e asa.
1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

EoKlaus
Average Member
Mesaje: 133
Membru din: Mie Apr 20, 2011 3:11 pm
Localitate: Grecia

Mesajde EoKlaus » Dum Mai 22, 2011 11:09 pm

Da, am citit. Scrie si pe pagina cand dai Trimite la mesaj. Dar nu am inteles dece si cuvantul url sau link sunt interzise...

Avatar utilizator
vectorialpx
Senior Member
Mesaje: 4832
Membru din: Mar Mar 01, 2005 9:48 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde vectorialpx » Lun Mai 23, 2011 10:12 am

Pentru ca sunt foarte multi idioti care vin pe forum doar ca sa faca spam, deci nu ai voie sa pui link-uri sau anumite cuvinte cheie... e destul de logic


Înapoi la “Feedback PHPRomania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori