Functionare Sectiunea Proiecte

Scrie sugestiile,părerile,criticile,ideile, comentariile referitoare la comunitate sau la forum.

Moderatori: admin, Moderatori

glumetzul
PHPRomania Supporter
Mesaje: 14
Membru din: Joi Mar 29, 2007 11:58 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Functionare Sectiunea Proiecte

Mesajde glumetzul » Mar Noi 24, 2009 12:45 pm

Buna ziua.

Am deschis acest thread pentru ca as vrea sa stiu mai multe despre cum functioneaza sectiunea de proiecte de pe acest site.

Din cate am putut observa, orice utilizator poate posta un proiect pentru a fi listat acolo probabil dupa o validare in prealabil de catre administratori.

Intrebarea mea este cum functioneaza sistemul pentru cei aflati de cealalata parte a "relatiei". Si ca sa fiu mai exact, am trimis cateva oferte la unele proiecte listate acolo (ma refer la cele chiar recente) si desi au trecut ceva mai bine de doua saptamani respectivele proiecte apar in continuare cu specificatiile "comentarii: 0" si "oferte 0".
Faptul ca oferta mea nu a aparut imediat mi se parea logic deoarece probabil urma sa fie validata de un administrator. Faptul ca nici dupa atata timp nu a aparut mi-a ridicat unele semne de intrebare.

Variantele la care ma gandesc ar fi:
- exista un sistem de validare dar aceasta poate dura chiar mai mult de atat
- oferta a fost trimisa catre cel ce a postat proiectul care probabil a decis sa nu ma contacteze (dar de ce scrie acolo ca s-au facut 0 oferte)
- oferta a fost respinsa de un administrator (nu vad de ce dar iau in calcul si asta)
- sistemul de trimitere a ofertelor nu functioneaza dintr-un alt motiv.

As fi foarte recunoscator daca as primi un raspuns la aceasta nelamurire pentru a stii cum sa interactionez pe viitor cu acea sectiune.

Multumesc anticipat.



Înapoi la “Feedback PHPRomania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori