PHPRomania.net abandonat?

Scrie sugestiile,părerile,criticile,ideile, comentariile referitoare la comunitate sau la forum.

Moderatori: admin, Moderatori

Avatar utilizator
Birkoff
Senior Member
Mesaje: 6380
Membru din: Joi Mar 18, 2004 2:34 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Birkoff » Joi Aug 02, 2007 9:39 am

iulian daca ai fi moderator tu ce ai face? Ai intra din 5 in 5 minute pe site 24/24 ca sa stai sa muti topicuri si sa stergi topicurile care nu isi au rostul? Sau ai intra in limita timpului disponibil si ai incerca sa ii ajuti pe ceilalti si sa faci si putina ordine prin topicuri?


1) CMS, ERP, CRM, etc... (doar pentru clienti))
2) Portofoliu, servicii, contact, blog
3) Folositi aceasta clasa sql in proiectele voastre (open source)
4) Vrei un magazin virtual la cheie, usor de folosit, cu api-uri incluse pentru maximizarea vanzarilor si multe alte facilitati? Da un semn si discutam.

Avatar utilizator
Mascka
Senior Member
Mesaje: 1376
Membru din: Sâm Oct 01, 2005 8:00 am
Localitate: Braila
Contact:

Mesajde Mascka » Joi Aug 02, 2007 7:52 pm

Cine nu poate sa fie moderator sa nu fie frate.. pai cine ia pus sa se incurce cu datoria asta daca nu au timp??????

Oricum.. discutiile noastre nu au rost.. nimeni nu ia nici o masura.. adminul intra o data pe luna.. sau cel putin asa da impresia...

hai nu mai bine..

Avatar utilizator
vectorialpx
Senior Member
Mesaje: 4832
Membru din: Mar Mar 01, 2005 9:48 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde vectorialpx » Vin Aug 03, 2007 8:26 am

am mai intrebat, si mai intreb: as face pe cineva fericit daca redevin membru ca voi toti?
[pot sa renunt la a mai folosi butoanele alea nenorocite, atat]

sunt convins ca am deranjat pe multi si... banuiesc ca vor fi multi "cu mana pe sus"

Avatar utilizator
mihaitha
Senior Member
Mesaje: 2383
Membru din: Vin Mai 04, 2007 12:40 pm
Localitate: Sibiu
Contact:

Mesajde mihaitha » Vin Aug 03, 2007 9:59 am

[sarcasm]Poate ar trebui sa existe un chestionar din PHP anterior inscrieri... sa demonstreze cel ce vrea sa se inscrie ca nu e papuc la PHP...[/sarcasm] cam absurd nu?

Avatar utilizator
Mascka
Senior Member
Mesaje: 1376
Membru din: Sâm Oct 01, 2005 8:00 am
Localitate: Braila
Contact:

Mesajde Mascka » Vin Aug 03, 2007 9:55 pm

Octavian.. nu stiu daca ai suparat pe cineva sau nu.. eu cred ca ar trebui sa fii mai agresiv.. cel putin asa am vazut ca se face treaba buna... cu biciu..

Avatar utilizator
snowman
Senior Member
Mesaje: 362
Membru din: Sâm Dec 02, 2006 7:40 pm
Localitate: Hunedoara

Mesajde snowman » Sâm Aug 04, 2007 1:47 am

parerea mea?...nu cred ca moderatorii sunt de vina(comportament),fiecare face cum poate mai bine.zic ca de vina e sistemul in care e traim,totusi PHPRomania=Romania.nu putem sa ne luam de forum ca nu e ca nush ce forum din nush ce tzara.problemele astea vor continua ,dar se pot ameliora.

bafta.
say what?...

gloobal_design
Average Member
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Sep 16, 2006 10:09 am
Localitate: oradea
Contact:

Mesajde gloobal_design » Dum Aug 05, 2007 2:16 pm

Mai oameni buni mai lasati faza cu "traim in Romania ce vreti (@snowman > PHPRomania=Romania)", toata lumea spune asta deoarece este cel mai usor asa, dar mai bine hai sa lasam aceste zicale vechi si sa incercam sa fim mai civilizati, sa incercam sa nu ne batem joc de propria tara deoarece o fac foarte bine cei din afara.

Moderatori nu sunt de vina pentru aceste posturi si probabil nu au timp sa stea toata ziua sa verifice toate mesajele, oricum am vazut ca pana la urma chiar daca dureaza putin, mesajele sunt mutate unde trebuie.

Probabil oameni care posteaza aceste mesaje sunt foarte incepatori si intra pentru prima data pe acest forum si eu zic sa nu-i punem la zid, deoarece fiecare mai gresim, daca totusi gresala se repeta atunci trebuie taxata.

Avatar utilizator
snowman
Senior Member
Mesaje: 362
Membru din: Sâm Dec 02, 2006 7:40 pm
Localitate: Hunedoara

Mesajde snowman » Dum Aug 05, 2007 3:11 pm

eu unul nu imi bat joc de tara....cat despre membrii foarte incepatori sunt de acord cu tine ,numai ca ar trebui sa se gaseasca o modalitate prin care sa se citeasca regulile inainte de a posta(cu un link cv pt incepatori).
say what?...


Înapoi la “Feedback PHPRomania”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori