Putin ajutor cu un calculator volumetric.

Aici postaţi orice este legat de tehnologiile "client side". HTML, HTML5, XHTML, CSS, CSS3, XML, Standarde
Manual JS: http://www.phpromania.net/jsmanual/index.html

Moderatori: eyecon, Moderatori

nextseeker
New Member
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 12, 2017 3:12 pm

Putin ajutor cu un calculator volumetric.

Mesajde nextseeker » Lun Iun 12, 2017 3:23 pm

Salut, as avea nevoie de putin ajutor cu un calculator volumetric, respectiv dupa ce adaug toate cele 3 optiuni (lungime, latime, inaltime) imi face calculul si imi afiseaza greutatea totala. As vrea ca in functie de aceasta greutate(kg care difera in functie de cele 3 optiuni) sa pot adauga un pret pe kg si sa imi faca calculul in functie de acel total de greutate.
Exemplu:
L=20
W=10
H=30
Totalul este 1.2kg iar daca pretul pe kg este de 2 lei sa imi afiseze pretul total.
Nu stiu daca m-am facut inteles pe deplin avand in vedere ca nu sunt familiarizat cu limbajul de javascript.

Deasemenea as dori sa cunosc pe cineva din bucuresti care stie programare pentru un proiect destul de mare.Pentru mai multe detalii despre acest proiect va rog sa imi dati un Pm cu un numar de telefon sa putem comunica mai bine.

Va multumesc.



2Avramescu
New Member
Mesaje: 4
Membru din: Vin Iun 17, 2016 7:38 pm

Re: Putin ajutor cu un calculator volumetric.

Mesajde 2Avramescu » Lun Iun 26, 2017 12:52 pm

Buna ziua, Daca proiectul este inca activ, va rog sa ma contactati la andreea.avramescu@2web.ro pentru mai multe detalii. . Multumesc Andreea Avramescu


Înapoi la “HTML/JavaScript/CSS”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Google [Bot] și 36 vizitatori