Schimbari pe pagina

Aici postaţi orice este legat de tehnologiile "client side". HTML, HTML5, XHTML, CSS, CSS3, XML, Standarde
Manual JS: http://www.phpromania.net/jsmanual/index.html

Moderatori: eyecon, Moderatori

bogdanho
PHPRomania Supporter
Mesaje: 7
Membru din: Mie Noi 16, 2011 6:40 pm

Schimbari pe pagina

Mesajde bogdanho » Sâm Apr 16, 2016 1:38 am

Salut, vad ca numai eu sunt mai slab si vin cu mii de intrebari si tot deschid subiecte noi, Sper sa nu fie problema.
Inca lucrez la pagina web, am suit-o si pe net, www.qualityspain.es , pentru cine vrea sa o vada. Numai ca incep sa apara problemele.
nu stiu de ce naiba cand am creat pagina pentru "Galeríe" am scris cu í. totul era ok in chrome, dar cand am verificat pagina de pe tableta in safari nu se deschidea Galeríe, asa ca am zis hai sa incerc si cu internet explorer si sa vezi ca nici acolo nu deschidea pagina. asa am inceput sa deschis fiecare din 42 de pagini pe care le am deocamdata ca sa schimb un í cu un i normal. chiar daca am sters de pe server galeríe si am schimbat toate linkurile inca unele pagini mi se deschid cu galeríe si nu stiu de ce. Am facut un fisier nou Galerie.html cu i normal de data asta si am inlocuit toate linkurile vechi cu asta nou. tot nu merge,
As incerca sa ii schimb numele mai diferit sa nu fie problema doar de un accent din asta.
Mi-ar placea daca m-ati putea ajuta cu un script sau ceva sa fac actiunea mai rapid, nu e chiar placut sa rezolvi o problema la 42 de pagini si sigur numarul o sa creasca. si cu timpul sigur o sa mai gresesc.
Eu sunt incepator si ma descurc un pic cu html si css , dar de javascript nu stiu NIMIC, asa ca daca vreti sa ma ajutati cu un script sau ceva am nevoie si de instructiuni de utilizare:)).
Multumesc inca odata si scuze de deranj,



ViezuREX
Senior Member
Mesaje: 502
Membru din: Joi Dec 13, 2012 1:35 pm

Re: Schimbari pe pagina

Mesajde ViezuREX » Lun Apr 25, 2016 9:16 am

Care este link-ul catre Galerie.html?


Înapoi la “HTML/JavaScript/CSS”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori